USAUnited Kingdom UkraineSwedenSpainRussian FederationPolandNorwayLithuaniaLatviaJapanItalyGermanyFranceFinlandEstoniaDenmarkCanada

Piltuudis: Rakvere Allika tänava rahvas elab tolmupilves

Rakveres Karja tänaval käiv sillaremont põhjustab peavalu kõrval asuva väikese Allika tänava elanikele, kes on enesele ootamatult sattunud liikluskeerisesse ja selle põhjustatud tolmupilve.
Virumaa Teataja
41m37s 06:33:00

Kristjan kommentaar Itaaliast häid uudiseid, bot bot bot minibot kohta

MMT on atraktiivne paljudele marksistidele ja kommunistidele. Mike Normani blogis võib neid kohata ja ma olen vahest õrritanud neid. Nad on töö garantii vastu, sest tahavad, et inimesed töötaksid siis, kui nad tahavad töötada. Süsteem on ju nii ebaõiglane ja kapitalistid on nii rikkad, et neil on iga õigus tasuta elada ja teha seda, mida nad heaks ja õigeks peavad. Marksistid on grupp, keda ei tohi majanduse ligi lasta. Kreekas ei ole asjad hästi, aga nad oleksid praegu näljas, kui oleksid marksistide juhtimisel eurost loobunud.
Kommentaarid Money4nothingchicks4fr..
01h20m 05:54:07

Propastopi müüdimurdja rubriik: Eesti kodakondsusseadus kiusab venelasi

Kaitseliidu vabatahtlike blogi Propastop alustas hiljuti rubriigiga, milles demonstreeritakse Eesti suhtes ringlevaid propagandamüüte. Teises osas lükatakse ümber väärettekujutus sellest, et Eestis on erakordselt rängad kodakondsuse saamise tingimused või nagu piirataks venekeelsetele elanikele kodakondsuse andmist.
Arvamus
01h29m 05:45:30

Eesti tipp-ettevõtjad võtavad riigi reformimise aastaks enda kätte

Siin fotol on Eesti edukaimad ettevõtjad. Ainus naine on siin pangandustegelane Tiina Mõis.   14. mail asutasid 28 Eesti ettevõtjat Riigireformi Sihtasutuse eesmärgiga anda selge sisu Eesti riigikorralduse uuendamiseks.
Vaba Eesti Sõna - Esileht
03h10m 04:04:32

VIDEO: kas võtta video- või fotokaamera? Vaata, millise valiku tegime meie

VIDEO: kas võtta video- või fotokaamera? Vaata, millise valiku tegime meie AM 19. Mai 2018 - 11:28 Lihtne küsimus, kas videoblogimiseks sobib paremini spetsiaalne videokaamera või hoopis hea, vahetatavate objektiividega fotokaamera, vajab natuke lahtiseletamist. AM videod on tehtud fotokaameraga - miks? Kas bokeh on hea? Kas alla 30 minutist piisab peegelkaameraga ühe pika klipi filmimisel? Kumba on mugavam käes hoida, kas klõpsukaamerat või filmimise kaamerat? Vaata järgi. Uus video igal nädalavahetusel. Uudised Testid Videod Digifotokad Videokaamerad
AM.ee - IT uudised, testid
02d02h 04:28:56

Metsapuu seemned tulevad Kullengalt.

RMK Kullenga taimla oli nõukogude ajal tuntud pigem lillede ja tomatite kasvatamise poolest. Täna leiab põldudelt ja kasvuhoonetest vaid metsataimed. Sellest, kust tulevad miljonite puude kasvatamiseks seemned ja kuidas need seemlast taimlasse ja sealt metsa jõuavad, rääkisid RMK Kullenga taimla tööjuht Anneli Laigu ja temale äsja teatepulga üle andnud endine tööjuht Tiiu Suve ning seemnemajanduse […]
Ajaleht KesKus koduleht
03d03h 06:56:15

Pärnu kooli võimlas puhkes tulekahju

Reede hommikul kell 08.59 sai häirekeskus teate, et Kuninga tänava põhikoolis on tulekahju. Sündmusele reageeriti kõrgema väljasõiduastme järgi, kuna tegemist oli lastasutusega. Sündmusele sõitsid Pärnu komando mõlemad meeskonnad ning redelauto.
Linnaleht
03d03h 03:22:00

Ellen Richard, Nordhale ja TOKU ühendavad jõud

Homme, 19. mail avab Telliskivi Loomelinnak oma uue poetänava, kus uksed avab ka üks pop-up pood, mille esimesed üürilised on kolm Eesti disainerite brändi: Ellen Richard, Nordhale ja TOKU. The post Ellen Richard, Nordhale ja TOKU ühendavad jõud appeared first on Veebiajakiri Femme .
Veebiajakiri Femme
03d03h 02:50:08

Kolm raskelt haiget last saavad R-Kioski heategevuskampaania toel vajalikku ravitoitu

Eesti juubeliaasta raames viis R-Kiosk aasta algul läbi heategevuskampaania, et toetada toiduprobleeme lahendavaid algatusi. Kampaaniaga annetas R‑Kiosk erinevatele algatustele ühtekokku 15 000 eurot. Kõige suurem toetussumma, 5700 eurot, läks rahvahääletuse tulemusel Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile. Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul sai … Jätka lugemist →
Ajakiri Lasteaed
04d04h 07:09:59

Why own a suit?

Within the last century, the everyday style has seen many changes, from the swinging 60s to the bold 80s to the trends of today. Smart casual is very much in style at the moment, taking into consideration the practicality and looks clothing should have so we can look, as well as feel good within our […] The post Why own a suit? appeared first on Gowri Style House .
Gowri Style House
04d05h 10:26:08

Электроэнергия

В нашей Республике потребитель может выбирать поставщика электроэнергии в зависимости со своими возможностями и предпочтениями. Свободный рынок! Но насколько это важно? Не является ли такая возможность фикцией? Попробуем разобраться… Для начала, ответим на вопрос:...
ForFan
05d06h 08:14:33

14.05.2018

GAC Brüsselis, millele eelnes varem juba nii rahandus- kui välisministrite formaadis kogunenud NL+IE+Põhja-Balti eelkoordinatsioon, mida mõni asjaosaline ja ka mõni ajakirjanik uueks Hansa liiduks nimetada tahab. Mina olen EL-siseste gruppide väljakuulutamise üle üldiselt ettevaatlik, kuna kõik alliansid EL sees on alati … Continue reading →
Gondori kroonika
06d07h 14:33:57

Kui taastaks Tartu piiskopilossi? Aga leedukad tegid umbes sama.

Kas kujutate ette, et taastaksime Viljandi orudlinnuse või Tartu piiskopilossi? Tundub ulmeplaanina. Leedukad kunagise suurrahvana tegid aga sarnase triki oma Vilniuses asuva suurvürstilossiga ära. Vilniuse vanalinnas katedraali kõrval asus alates keskajast Leedu suurvürsti loss, mis 16. sajandil sai uhke renessanssilme. Ja Leedu oli toona varauusajal Euroopa suurim riik. Hilisemad sõjad ja sajandid tõid sellele suurriigile hävingu. Loss oli alates 1655. aastast varemetes. Pärast Leedu liitmist Venemaaga lammutati 1801. aastal müürid täielikult maha. Möödunud kümnendi alguses otsustas Leedu Vabariik oma kunagise sümbolhoone taastada. Säilinud olid seejuures ainult välisvaated. See aga leedukaid ei takistanud. Lammutati kinnistul asunud 19. sajandist pärit hoone ning asuti vana lossi ülesehitama. Suur ja kallis projekt võttis aega, kuid 2009. aastal oli loss osaliselt valmis ja avati Leedu riigi 1000. juubeli pidustuste raames külalistele. Ehitustööd jätkusid siiski veel viis aastat. Tulemus on vägev. Keldikorrusel on eksponeeritud säilinud vanad alusmüürid. Taastatud lossis on põnev ajaloomuuseum. Jalutada saab uhketes renessanss-stiilis ruumides. Lossi tornist on Vilniusele imeline vaade. Kes Leedu pealinna satub, külastage kindlasti. Ja kuigi Eestis on sarnaste koopiate tegemist üldjuhul välditud, erandiks vaid Paide vallitorn, tasub see mõnikord ära.
Jaak Juske
06d07h 09:13:00

Reisile sinuga

32 minutit lugemistTollipunktis. „Palun avage oma kohver!” „Kuid mul ei ole kohvrit!” „Sel pole mingit tähtsust. Kord on kõigi jaoks
Maaja Koduleht
09d10h 15:55:26

Mootorlaev Pegasus lasti Emajõkke

Mootorlaev Pegasus lasti täna ennelõunal Ihaste silla juures Emajõkke.Pegasus jääb nüüd veel nädalaks Ropka sadamasse, kus laevale antakse viimane lihv. Esimese ametliku sõdu teeb Pegasus järgmisel esmaspäeval.
Tartu Postimees
11m47s 07:02:50

Ämaris kvalifitseeriti kaks uut Läti sihitajat

Sel nädalal lõpetasid Ämaris õhuväe õhuoperatsioonide juhtimiskeskuses sihitaja kursuse kaks uut Läti õhuväe sihitajat, kes õpetati välja koostöös Eesti ja Läti õhuväe sihitusinstruktorite ja pilootidega. Väljaõppeprotsessi käigus said õppurid kontrollida nii Eesti õhuväe Tšehhi päritolu õppehävitajaid L-39 Albatros kui ka Itaalia õhuvägede mitmeotstarbelisi hävituslennukeid Eurofighter Typhoon, mis tegutsesid Ämari lennubaasis Balti õhuturbemissiooni raames Sihitajate ehk radarlennujuhtide põhiline eesmärk on kontrollida neile delegeeritud õhuruumi osas nende kontrolli alla antud lennukeid vastavalt kindlatele protseduuridele. Eesti õhuruumis rutiinselt toimuvate treening- ja õhuturbemissioonide ajal on õhuväe sihitajad spetsialistid, kes hävitajaid taktikaliselt õhus kontrollivad – annavad piloodile suuna, kõrguse ja kiiruse ning vastast puudutava teabe. Sihitaja väljaõpe on pikaajaline protsess ja lisaks teoreetilisele ning praktilisele õppele on väga suur osakaal tööga saadavatel kogemustel. Muuhulgas tuleb sarnaselt lennujuhi kandidaadile sooritada Euroopa Lennuliikluse Ohutuse Organisatsiooni (EUROCONTROL) välja töötatud kutsesobivustest – „The First European Air Traffic Controller Selection Test“ ehk lühendatult FEAST. Erialale sobiv kandidaat peab olema võimeline visualiseerima kahemõõtmelist õhupilti enda jaoks kolmemõõtmelisena, et tagada arusaamine õhuruumist, seal toimuvast ning ühtlasi säilitada situatsiooniteadlikkus ja lennuohutus. Eesti-Läti koostöö raames on Läti õhuväele sihitajaid välja koolitatud ka varasemalt ning sarnane koostöö jätkub Ämaris ka sel suvel.
Kaitseväe uudised
55m37s 06:19:00

Bixby uus versioon tuleb koos uue Note’iga

Samsungi tehisintellekti osakonna juht andis teada, et Bixby häälassistendi uut versiooni 2.0 saab näha aasta teises pooles ja eeldatavalt tuleb see kasutusele uuel Note seeria mudelil. The post Bixby uus versioon tuleb koos uue Note’iga appeared first on Geenius .
Geenius
02h05m 05:09:10

Anonyymne kommentaar Besee kohta

Kas sa ei unustanud just kõige tähtsamat asja? SIDRUNIHAPE!! Seda on vaja, et see kreem läheks PAKSUKS ja KOHEVAKS! Tegin sinu retsepti, aga ei tulnud meelde, et sidrunihapet vaja, liiga hilja märkasin ja need tulid küpsised.
Kommentaarid Kokaraamat.ee kohta
02d03h 14:32:56

Heli Veskimägi – hing kauneimas maakodus

“Ei saanud enne rahu, kui olin vana veski ära ostnud. Pidin selleks oma südalinna korteri maha müüma. Mehele, Ennule, ei öelnud midagi, ehitasin salaja. See oli nii põnev – vana uueks luua,” meenutab Eesti kauneimaks maakoduks 2017 tunnistatud kodu omanik Heli Veskimägi. Seda veski-kodu üles leida pole raske: Tartu maanteed linnast välja sõita, siis vasakule keerata, siis veel natuke asfalteeritud külateed üle Pirita jõe silla ja moodne ajalugu võtabki tulija vastu. Maakivist vana vesiveski, millest ainult mööda kohisev jõgi, vanad müürid ja üksikud detailid viimistluses reedavad, et siin tõesti kunagi veski oli. Ravila karjamõisa juurde kuuluv vesiveski. 18. sajandi lõpukümnenditel see ehitati, siis puithoonena. 1866. aastal põles aga puitveski maha, asemele ehitati juba kivihoone, teab perenaine Eesti Isikuloo Keskuse uuringutele tuginedes täpselt oma maakodu lugu. Kelle käes see mis aastatel oli, mis seisundis oli. Kuni sinnamaani, kui ta seda 2015. aastal maantee veeres seisnud müügipakkumise peale ise vaatama sõitis. “Keerasin teelt ära, sõitsin kaema. See vana veski, õigemini ajahambast alles jäänud müürid ja eriti see koht jõekäärus kõnetasid mind,” meenutab Heli Veskimägi, kes ise ka vee ääres sündinud – Pärnus. See jõgi ja kolm saarekest selles läksid naisele kohe hinge. Vesi oli see, mis köitis. “Ei ole meil ega ühelgi ... Artikkel " Heli Veskimägi – hing kauneimas maakodus " avaldati esmalt Harju Elu veebilehel.
Harju Elu
03d03h 06:30:22

Süsteemi uuendus!

Head külalised, seoses uue andmekaitseseaduse kehtima hakkamisega toimub teisipäeval, 22.05.2018, The post Süsteemi uuendus! appeared first on Ülemiste Hotell .
Ülemiste Hotell
03d03h 03:04:57

Just Do It Pack

Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Kärss sai ferrari Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW Sepal BMW 
Blog
03d04h 09:30:09

Apollo toetab tudengite moodi!

ERKI Moeshow juured ulatuvad 80ndate aastate algusesse, mil tolleaegsed kunstitudengid korraldasid publiku šokeerimiseks esmakordselt teatraalse moeetenduse. Pärast seda on üritus üha suuremaid mastaape võtnud, olles tänapäeval hüppelauaks Eesti tulevastele moeloojatele ning tuues iga aasta poodiumile külalisdisainerid välismaalt. Aastakümnete jooksul kujunenud ERKI pidude traditsioon on otseses seoses ERKI Moeshow tekkega. Toona proovisid tudengid luua omamoodi reaalsuse, kus valitsevateks märksõnadeks olid loovus, mäng, lõbu ja julgus. Eeskätt proovisid mässumeelsed tudengid põgeneda nõukogude tegelikkuse ja ülepolitiseerituse eest, lülitudes end selle asemel “meeletuste maailma” lainele. Kuigi pidude kontekstis võidi ajutiselt repressioonid unustada, olid tudengid teadlikud, et neid jälgitakse. Ka tänavusel moeshowl pööratakse tähelepanu jälgimisele, just isiku turvalisuse ja privaatsuse võtmes. Meie sammud on salvestatud lugematutele videolintidele ning üha enam trügib sotsiaalmeedia meie igapäevaellu. Pole kahtlust, et meie isiklikke andmeid töödeldakse ja kasutatakse meie endi teadmata. Kas pidev jälgimine aitab tagada turvalisust või viib see meid orwellilikku jälgimisühiskonda? Olete oodatud 26.mail peituma tavapärase maailma eest ning kogema kultuurilist valgustatust kunstitudengite loomingu läbi. Olge valmis seisma silmitsi disainerite, modellide ja mis kõige tähtsam – iseendaga.   Lisainfot leiate: https://erki.artun.ee/2018/ *Piletile ei kehti tavapärased kliendisoodustused!
Uudised
04d04h 06:20:35

Sõnumitoojas 16. mail

Raasiku vallavolikogu 7 liiget algatasid vallavanema ANDRE SEPA umbusaldamise; Raasiku kergliiklustee ehitusleping sõlmitud; Aruküla waldorfkool soovib mõisahoovi moodulklassiruume; Raasiku Elekter lõi Saksamaa firmadega käed ekspordiks; Kehra esimesel kohvikutepäeval olid avatud 3 kohvikut; Kehras avatakse linnulaulu kooliõu; Paasiku mõisaparki istutatakse “Eesti 100 tamme” projekti raames tammeallee; Kehras tuleb taas eesti keele kursus; Alavere lasteaed kolib remondi ajaks kooli ja rahvamajja; Vallasekretär MAIRE LINK lahkub ametist; Kuusalu Soojus renoveerib Kiiu tehnopargi veetorustiku; Kuusalu keskosa kujundamiseks tuleb konkurss; Kuusalu algklasside näitering tõi riigifestivalilt mitu preemiat; 20. sajandi arhitektuuriseminaril räägiti Loksa bussijaamast; Kuusalu vald toetab spordi treeningrühmi 59 465 euroga Kuusalu Soojus tegi Kolgakülla biopuhasti ja parandas Viinistu joogivee kvaliteeti; Selle nädala leht Raasiku valla kõikides postkastides. Ostke värske ajaleht! Selle lehe artiklid meie kodulehel saadaval 23. mail.
Sõnumitooja
05d05h 02:50:27

Tähelepanu: Ohutult lõbutseda on lõbusam!

Tarbijakaitseameti pressiteade 15.05.2018   Tähelepanu: Ohutult lõbutseda on lõbusam! Tänasest alustavad tarbijakaitseamet ja tehnilise järelevalve amet kuu aega vältava teavituskampaaniaga, millega pööravad tähelepanu elamusteenuste ohutusele – et teenuse kasutajad oleksid tähelepanelikud ja hindaksid oma võimeid õigesti ning teenuse pakkujad veenduksid oma teenuse turvalisuses. Tarbijaile pakutakse praegu erinevatele sihtgruppidele ligikaudu 70-80 vabaajateenust, mille hulk ja populaarsus […]
Tähelepanu: Ohutult lõbutseda on lõ..
05d06h 08:01:31

Deposits in cryptocurrencies are available in Forex.ee

Dear Clients, We are pleased to announce that Forex.ee becomes even more crypto-friendly and now you are able to operate with your funds in Forex.ee, using the most popular cryptocurrencies that makes Forex.ee services even more convenient and accessible. Taking into account the growing capitalization of the entire digital currency market, Forex.ee team has decided […]
ECN/STP FX Broker, Online Forex Tra..
06d07h 07:35:42

Täna toimub Eesti suurim heategevuslik aktsioon Kevadkoputus

Täna, 11. mail toimub aasta suurim heategevuslik aktsioon „Kevadkoputus“, kus üle 270 Southwestern Advantage`i tudengi käivad ukselt uksele, et koguda raha perede heaks, kelle lapsi ähvardab oma emast ja isast eraldamise oht. SOS Lasteküla pikaajaline kogemus keeruliste perede abistamisel näitab, et õigeaegne toetamine võimaldab perel ise oma lapsed üles kasvatada. Riik sellist ennetustegevust ei finantseeri […] The post Täna toimub Eesti suurim heategevuslik aktsioon Kevadkoputus appeared first on SOS Lasteküla .
SOS Lasteküla
10d10h 00:06:25

Immigratsioonivastased jõud hakkavad valimistel multikultuurses Rootsis võimupositsiooni sihtima

Möödunud nädalal avaldatud YouGovi küsitluse järgi saaksid immigratsioonivastased Rootsi Demokraadid praegu 23% valijate häältest, olles seega hetkel sotsiaaldemokraatidega samal tasemel. Toetus neile kasvas pärast debatti, mille võitis  Rootsi Demokraatide liider Jimmie Åkesson ja kus peamisteks teemadeks olid sisseränne ning sellega seotud turvalisus. Göteborgi Ülikooli politoloogiaprofessor Sören Holmberg kommenteeris, et hoolimata sotsiaaldemokraatide katsetest kehtestada enne valimisi rangem rändepoliitika, […] The post Immigratsioonivastased jõud hakkavad valimistel multikultuurses Rootsis võimupositsiooni sihtima appeared first on Uued Uudised .
Uued Uudised
11m49s 07:02:48

Patriootlikud tsiklimehed protestisid Berliinis Merkeli vastu

Eile vurasid Berliini tuhanded patriootlikud tsiklimehed, et avaldada meelt Angela Merkeli valitsuse ja olukorra vastu riigis. Mõnedel mootorratastel lehvisid Saksa lipud ning nagu kommenteerib Voice of Europe, ei olnud Antifa aktiviste kusagil näha. Samal ajal on erakond Alternatiiv Saksamaale (AfD) kaevanud Merkeli konstitutsioonikohtusse. Nimelt rikkus kantsler AfD väitel 2015. aastal sisserändajate ees riigipiire valla lüües […] The post Patriootlikud tsiklimehed protestisid Berliinis Merkeli vastu appeared first on Objektiiv .
Objektiiv
41m33s 06:33:04

Piiravad ja takistavad stereotüübid teevad kõigile kahju

Suhtusin alguses suure eelarvamusega ameerikalikku eneseabiraamatusse „Kuidas naised otsustavad“. Kartsin, et tegemist on järjekordse „Naerata rohkem ja siis oledki nagu mees“-tüüpi mannavahuga.
www.konverentsid.ee
01h04m 06:10:24

Sofia Rubina trio. Heategevuslik kontsert 12.06.2018 - 20:00 -

Juunikuu on Radisson Hotel Group hotellides vastutustundliku ettevõtluse kuu.  Selle raames korraldame oma hotellis mitmeid heategevuslikke üritusi ja oleme vastutustundlikud oma külaliste, kolleegide kui kogukonna ees. 12.06 Sofia Rubina trio kontsert on heategevuslik sündmus, mille piletitulu annetame vähiravifondile „Kingitud elu“. Kontserdil teevad kaasa Jason Hunter trompetil ja Andre Maaker kitarril. Aitame kinkida elu!
www.piletilevi.ee
01h28m 05:45:37

Esimene proovisõit: Porsche Mission E

Endine võidusõitja Mark Webber on üks neist vähestest õnnelikest, kes on korraks pääsenud Porsche uue elektriauto Mission E rooli. Järgnevas videos näebki teda selle erilise autoga tegemas kiiremaid ringe Porsche Weissachi testirajal.
auto24.ee:RSS
03h01m 04:13:28

airBalticu otselennud suveks Sitsiiliasse: edasi-tagasi Riiast Cataniasse al 167€

Reisikindlustus -25% soodsamalt! airBaltic pakub hetkel väga hea hinnaga otselende suveks Riiast Sitsiiliasse, Cataniasse . Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval al 167€ eest. Valikus on soodsad lennukuupäevad nädalasteks reisideks juunis-juulis. Lennupiletid leiad üles läbi allpool olevate otselinkide või läbi momondo.ee. Rendiauto Catania lennujaamast Kui soovid minna Cataniast väljapoole, siis soovitame rentida endale auto. Soodsaima rendiauto leidmiseks soovitame kasutada Rentalcars.com Hotellid Catanias Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee . Näiteks võid leida toa väga heade reitingutega kesklinna külalistemajas Holiday House Nonna Peppa seitsmeks ööks kahele hinnaga 245€. Lisainfo ja broneerimine . Pakkumine on saadaval kuupäevadel 08.07-15.07, sobivad lennupiletid leiad siit . Riia- Catania- Riia alates 157€ näidiskuupäevad 03.06-10.06 08.07-15.07 Liitu Coop Panga Rändrahnu paketiga ja võta sularaha ilma lisatasuta üle kogu maailma! Loe lähemalt siit
Trip.ee
16h35m 14:39:27

Graniidi 25

Graniidi 25: 2 katusekorterit Kalamaja asumis, Põhja-Tallinna linnaosas
Uus Korter
01d01h 20:00:00

Auto pole investeering ehk kuidas säästa raha sõiduvahendi ostult

Auto ost ei ole investeering, ehkki uue sõiduvahendi ostmisel võib selline mõte kinnitusena peas tiirelda. Tegelikult on asjad vastupidi: auto hakkab oma väärtust kaotama alates hetkest, mil see sõidab ära teenindusest. Sel põhjusel ei soovitaks ka ükski investeerimisguru kasutada laenutooteid auto ostu finantseerimiseks. Miks? Sest auto väärtus kahaneb kiiremini kui laenu tagasimaksed. Kui auto väärtus…
Tehnikamaailm
02d02h 04:53:04

Tervis on hinnalisim vara. Mõistlik oleks see kindlustada.

Inimesed on küll agarad kindlustama oma vara, olgu selleks siis kodu või auto, aga palju vähem mõeldakse oma suurimale väärtusele, milleks on tervis. Kodu- ja kaskokindlustus ei aita sul kodu ning auto eest maksta kui trauma tagajärjel väheneb töövõime või kaotad selle täielikult. Õnnetused juhtuvad sageli ja pea igaühega, kuid miskipärast mõtlevad inimesed sellele alles […] The post Tervis on hinnalisim vara. Mõistlik oleks see kindlustada. appeared first on Pzu.ee .
Pzu.ee
02d03h 08:37:50

Raadiosaade: miks sinavad metsad?

Imelise Teaduse värske raadiosaate teemad on järgmised:
www.imelineteadus.ee
03d03h 06:27:23

Miks õppida kasvatusteadust?

  Möödunud õppeaastal läbis Tallinna ülikooli haridusteaduste instituudi kasvatusteaduse magistriõppekava põhjaliku uuenduskuuri. Kui varem ei saanud lõpetajad diplomile kirja mingit kvalifikatsiooni, siis nüüdsest on selleks haridusspetsialist. „Õpetajale on ju küll vaja ka oskusi kasutada digivahendeid, tunda mitmesuguseid didaktikaid ja muud pedagoogilist atribuutikat, aga kui tal puuduvad laiahaardelised kasvatusteaduslikud ja üldkultuurilised teadmised, jääb ta käsitööliseks, kes […]
Õpetajate LehtÕpetajate Leht
03d03h 03:03:22

Aastavahetus päikeses! RENAISSANCE BY MARRIOTT GOLDEN VIEW BEACH SHARM EL SHEIKH 810€

Elegantne ja kaasaegne hotell asub Hadaba klindil ning pakub ilusaid merevaateid. Hubased ja suured numbritoad ning hoolitsetud territoorium. Ilus koralliriff. Sobib romantiliseks puhkuseks ja rahulikuks The post Aastavahetus päikeses! RENAISSANCE BY MARRIOTT GOLDEN VIEW BEACH SHARM EL SHEIKH 810€ appeared first on Travel1 .
Travel1
03d04h 09:08:56

Rokkbänd Muse eksklusiivne kontsertfilm 12. juulil

Rokkbänd Muse eksklusiivne kontsertfilm 12. juulil Mitu plaatinaplaati ja hulgaliselt auhindu pälvinud ning parimaks live-bändiks nimetatud Muse tuleb juuli keskel Forum Cinemas kinode ekraanidele oma ambitsioonika ja eriefektidest pungil maailmaturnee kontsertfilmiga „Muse: Drones World Tour“.
Forum Cinemas News
04d05h 17:00:00

You can help transcribe

  We could use more people to help transcribe the recorded dictations and questions and answers. Here is what some of the current transcribers say about the work.   Transcribing gives me: one-on-one time with the masters, like an apprentice, providing deeper insights while learning the vibrational differences of the masters even communicating with them via the text. Transcribing imprints the ideas in my being, anchoring each teaching so that it lives within me.   I choose to transcribe because I know I can do it. It brings me joy to participate in this work of spreading the Light and being a part of something greater than myself.   We help facilitate quick distribution of the material which gives me a sense of satisfaction and service knowing that other people get to read and be transformed by the masters’ wisdom.   The dictations are the masters’ learning Legacy. I know of nothing else currently in print that has such a profound impact for humanity with the potential to change the world and serve as a foundation for the Golden Age.    Would you like to help transcribe? The team of transcribers welcomes you Contact  pvella78@bigpond.com     {crossposting}  
Blog RSS
06d06h 23:37:16

Prangli Jooks 2018 – rekorditerohke spordisündmus

Prangli Jooks 2018 – rekorditerohke spordisündm [...] The post Prangli Jooks 2018 – rekorditerohke spordisündmus appeared first on Prangli Reisid .
Prangli Reisid
06d07h 10:04:18

Emadepäeva nädalavahetus

Iga ema peab saama emadepäeval väärilise kingituse! Meie soovitame loomulikult kinkida lilli ja lillekimpe või taimi ja istikuid. Sel nädalavahetusel, 12.-13. mai 2018: Lilled emale, vanaemale ja vanavanaemale! Iga kolmas sibullill tasuta – osta kaks sibulille (potis), saad kolmanda tasuta. 2=3! Kingi emale kasvõi terve hekk! Harilik elupuu “Brabant” (80-100cm), müügihinnaga 9,50€, 1=2! Osta kaks […] The post Emadepäeva nädalavahetus appeared first on Jardin LILLED .
Jardin LILLED
08d09h 07:47:43

Apelsini Raudtee Resto & Terrass

Asukoht: Kopli 3 Tallinn, Estonia 10412 FB: https://www.facebook.com/apelsiniraudtee/ Tel: +372 5333 2941 Millest tuleneb julge aga samas mugava sisekujundusega söögikoha nimi – soovitame uurida kohapeal. Olles aga juba kohal, saab esmalt kiita hästi korraldatud ja mugavat parkimist. Samas soovime panna südamele, et esimese sammuna saaks parkimine teenindajate juures ka kinnitatud. Mis aitab vältida hilisemaid arusaamatusi, [&hellip
Veebikiri.ee
10d11h 07:34:40

Saarte Hääl

01d01h(102)

Postimees

01d01h(67)

Uueduudised

01d01h(52)

Nädaline

01d01h(42)

Eesti Elu

01d01h(40)

Pärnu Postimees

01d01h(35)

Linnaleht

01d01h(33)

Põhjarannik

01d01h(20)

Virumaateataja

01d01h(19)

Tartu Postimees

01d01h(18)

Vaba Eesti Sõna

01d01h(16)

Harju Elu

01d01h(15)

Sakala

01d01h(14)

ERR

01d01h(13)

Päevaleht

01d01h(13)

Õpetajate Leht

01d01h(12)

Lõunaleht

01d01h(12)

Lõunaleht

01d01h(11)

Ekspress

01d01h(11)

Sõnumitooja

01d01h(11)

Kirikiri

01d01h(11)

Telegram

01d01h(10)

Kes-Kus

01d01h(10)

Järva Teataja

01d01h(9)

Weekend

01d01h(7)

Maaleht

01d01h(7)

Auto24

01d01h(49)

A2 Autowelt

01d01h(49)

ASJAD.EE - Kuulutu..

01d01h(19)

Uuskorter

01d01h(18)

Suhkruta

01d01h(17)

Eramu ja Korter

01d01h(10)

Novatours

01d01h(7)

Varad.ee

01d01h(6)

Kellaturg

01d01h(5)

Automüügi kuulutused

01d01h(5)

Automüügi kuulutused

01d01h(4)

Hansapost

01d01h(3)

Kuldne Börs

01d01h(3)

Virumaa Nädalaleht

01d01h(3)

Kingitused24

01d01h(3)

Big24

01d01h(2)

kivipood

01d01h(2)

City24

01d01h(2)

Autokaubad 24

01d01h(2)

Getstyle.ee

01d01h(2)

E-kaubamaja kaup24..

01d01h(2)

Topshop

01d01h(2)

Meie Pere

01d01h(2)

Sumire

01d01h(2)

Mehka

01d01h(1)

Kuuluta24

01d01h(1)

»tasuta kuulutuste .. (1) »Newmood (0) »Rehvid 365 (0) »Soov (0) »Muusa (0) »Kultuur ja Elu (0) »Minu Rocco (0) »NC Ilusalong (0) »Almendra (0) »Noor Tehnik (0) »Vificom (0) »Rahva Raamat (0) »Markend Grupp (0) »Galador Grupp (0) »E-Lux Kodutehnika (0) »Marmara Sterling (0) »Klick Eesti (0) »Rehvikuller (0) »Nordic Digital (0) »Manfred (0) »Lilleriin (0) »GoTravel (0) »Lorien (0) »Onoff Eesti (0) »Sky24 (0) »Tallinn Dolls (0) »Baltic Tours (0) »Sixty Four (0) »Dormikor (0) »Missha Baltics (0) »Avies (0) »Teval Elektroonika (0) »Digizone (0) »BestIT (0) »eDrinks (0) »Flekstrade (0) »Webshop Interior (0) »Rongimudelid (0) »Joped (0) »Spirit (0) »Meelismatkad (0) »Aalux Trading (0) »Lasering (0) »Sportkid.eu (0) »Elfa Distrelec (0) »Beautyshop (0) »Foks (0) »Legola (0) »Design Police Depa.. (0) »Modastro (0) »A-Flowers (0) »ThinkShop (0) »Baltika (0) »Candidus (0) »Klotsipood (0) »Eesti Liinirongid (0) »Apollo Holding (0) »A-Flowers (0) »Webnest (0) »Estravel (0) »Devoran (0) »Ridango (0) »Fotoakadeemia (0) »Nautilus Travel (0) »Eesti Draamateater.. (0) »Fleksont (0) »V. Kase (0) »Box Media (0) »Cordill (0) »Iparts (0) »Interflora (0) »Reisieksperdi (0) »Veinidkoju (0) »Tirestar (0) »Antista (0) »SE Tehnikakeskus (0) »Anava Eesti (0) »Lundhema OY (0) »Varrak (0) »Eesti Rahvusringhä.. (0) »Sontravento (0) »Forfans (0) »Salome Auto (0) »Rich International.. (0) »Baltest Mööbel (0) »Toyland (0) »Design Police Depa.. (0)

Rahvuslane

01d01h(84)

Tehnikamaailm

01d01h(53)

Propastop

01d01h(40)

Arvutimaailm

01d01h(37)

Karmo Tüür

01d01h(33)

TM Kodu ja Ehitus

01d01h(27)

Kuvar

01d01h(26)

Autogeenius

01d01h(23)

Marko Mihkelsoni

01d01h(18)

Tallinna Linnakant..

01d01h(17)

Geenius

01d01h(15)

McNeo ühiskonnablogi

01d01h(14)

Arvamus

01d01h(13)

Diplomaatia

01d01h(13)

Money4 Blogi

01d01h(12)

Imeline Teadus

01d01h(11)

Maja

01d01h(10)

Küsimused ja Vastu..

01d01h(8)

Jaak Juske

01d01h(7)

Friv.ee

01d01h(6)

Kroonika

01d01h(6)

Sisemina

01d01h(5)

Indrek Neivelt

01d01h(5)

Max Kaur

01d01h(5)

Brena Fitness

01d01h(4)

Igav

01d01h(4)

Maaja

01d01h(44)

Ühiskonnast

01d01h(44)

Elu24

01d01h(35)

Vastused

01d01h(28)

whatCar

01d01h(26)

Saarlane

01d01h(25)

Kasutatud mööbel T..

01d01h(22)

Reporter

01d01h(19)

MereBlog

01d01h(15)

Eesti Kaitsevägi -..

01d01h(14)

Tarbijakaitse

01d01h(13)

Minut

01d01h(11)

Tallinna Postimees

01d01h(11)

Novaator

01d01h(11)

Külaline

01d01h(10)

WWW24 - Eesti Inte..

01d01h(8)

Trip

01d01h(8)

Arvustus

01d01h(7)

Hingemaailm

01d01h(6)

Teadus

01d01h(6)

Perenaine

01d01h(6)

Travel1

01d01h(5)

Delfi

01d01h(5)

Foorum Kinod

01d01h(5)

Kaevur.com

01d01h(5)

Kava

01d01h(4)

»Unenägude seletaja (4) »Euroopa Parlament (3) »köögid ja köögimöö.. (3) »LED pirnid - uus p.. (3) »Vanglaplaneet (3) »Eesti raadiojaamad.. (3) »Uus Eesti (3) »ParimIntress.ee (3) »Automobilia (3) »Tartu Ülikooli Kli.. (3) »Puulangetamine (2) »Reifed autorehvid .. (2) »Hotellid Tallinnas (2) »Neti (2) »Vello 42 (2) »Pinu (2) »Reisiuudised.ee (2) »Kyte.ee (1) »Tolliagentuur AH S.. (1) »Väikelaenud (1) »Meelelahutus (1) »Applespot (1) »Sotsiaalne kasiino.. (1) »Elektrik Tallinnas (1) »Tonybet pokker ja .. (1) »Primend (1) »Maagiline ennustus.. (1) »Disain, kleebised,.. (1) »Kinnisvaralaen (1) »I-kataloog (1) »Alkeemia (1) »LHV (1) »Styx.ee - Lingikat.. (1) »Tark Investor (1) »battleIT (1) »Peokorraldus24.com (1) »Eeva (1) »Biolatte ametlik m.. (0) »Tattoo Tallinn (0) »Eesti Pokkeriportaal (0) »Malmerk Klaasium (0) »Pallas & Partnerid (0) »Swedbank (0) »Digiabi (0) »Marketing Sharks A.. (0) »Elektritööd (0) »Kodulehed (0) »Elion (0) »HÜBRIID sisuturundus (0) »Laen, kiirlaen, vä.. (0) »Abiprint - Trükite.. (0) »Elektritood Tallin.. (0) »Helga Taimeaed (0) »Unimed Ühendatud K.. (0) »V-Disain - Liuguks.. (0) »Kaihtimet ja Verhot (0) »Weckman (0) »Valgusreklaamid (0) »V-Disain (0) »Uuskasutuskeskus (0) »Tasuta Otsinguport.. (0) »SEB (0) »E24 (0) »Rate (0) »Viimase hetke reisid (0) »e-Poed24 (0) »wwWärav (0) »Läänemaa Portaal (0) »Ehitusinfo - ehitu.. (0) »Kinnisvara web (0) »Kohalike omavalits.. (0) »Fcr media (0) »Kalev (0) »Põllumajandus (0) »Vara (0) »In torque we trust (0) »Raadio (0) »Kanal2 (0) »Aktiva (0) »Turismiweb (0) »Dear One (0) »Ehitusuudised (0) »Rendiweb (0) »Eesti Muusika Andm.. (0) »Toidutare (0) »www.reis24.ee - li.. (0) »SHARE.EE Tasuta Fa.. (0) »Interjöör (0) »Limusiini Rent Ees.. (0) »ReklaamTube - turu.. (0) »Lomm (0) »Kool (0) »Gossip (0) »Võrumaa 24 (0) »Katusetööd (0) »Revolutsioon (0) »Eesti Kellamees (0) »Maksa makse mõistl.. (0) »ärikataloog (0) »Ilumaailm (0) »Solaris Kino (0) »Babahh Media (0) »Novamed (0) »Calleo Internation.. (0) »Erotrade (0) »Suur Eesti Raamatu.. (0) »Hansabuss (0) »Nordic Digital (0) »Eckerö Line Ab OY .. (0) »Madera Nordica (0) »50 Square (0) »Wastescanner (0) »Publicon (0) »Atko Tours (0) »Publicon (0) »Eesti Optik (0) »AB Lietuvos draudi.. (0) »Pipfrog (0) »Spa Tours (0) »Elion Esindus (0) »PPA ,Police and Bo.. (0) »Eesti Kennelliit MTÜ (0) »Felmark (0) »Kris Grupp (0) »Rahvusooper Estonia (0) »KjaH Looming (0) »MGS Group (0) »Personaalse Kauban.. (0) »Newal (0) »Eesti Post (0) »Minotec DC (0) »ID Lam (0) »Oscarrehvid (0) »TTÜ Üliõpilasküla .. (0) »Helinet Grupp (0) »Coolhouse (0) »Infonet (0) »ArtWeb (0) »Kiirlaen.info blog (0) »Mesmorelle (0) »Frens (0) »Nordic Digital (0) »Elkdata (0) »Hotell Olümpia (0) »Ennustus (0) »Pädaste Mõis (0) »Vabank (0) »Hotell Pallas (0) »Musex (0) »Lincona Konsult (0) »Speleta (0) »Lux Express Estonia (0) »Golf Estonia (0) »Eesti Energia (0) »United Digital Ret.. (0) »Halla (0) »Netikuller (0) »Millbanks (0) »Northern Icon (0) »Plusprisma (0) »Messente Communica.. (0) »Wavecom (0) »Evelekt Hulgi (0) »Tiit-Reisid (0) »Netroo (0) »Dreamland Home (0) »Sangar (0) »Alvadi (0) »IIZI Kindlustusmaa.. (0) »Lillepärg (0) »Kariplon (0) »Edelgran (0) »Hotell London (0) »Look4care (0) »Ruffplay (0) »Hotell Tartu (0) »Eemann Group (0) »Estvan (0) »Sanesi (0) »JoinEstate (0) »Salome Tartu (0) »ABC Rent Eesti (0) »Radicenter (0) »Koit Nerva FIE (0) »Zone Media (0) »Saaremaa Spa Hotels (0) »Moonavoor Sisustus (0) »NordicPro (0) »Valge Villa (0) »A1 Rendikeskus (0) »InFlame (0) »Brandner PCB (0) »Kihnu Veeteed (0)