USAUnited Kingdom UkraineSwedenSpainRussian FederationPolandNorwayLithuaniaLatviaJapanItalyGermanyFranceFinlandEstoniaDenmarkCanada

Rändekriis Vahemerel muutub kõigile närvesöövaks

Vahemere paadipõgenike ümber toimuv jätab üha enam mulje, et rändekriis hakkab kõigile närvidele käima, välja arvatud inimõiguslased ja teised sallivuslased, kes ei muutu kunagi. Maroko merevägi avas teisipäeval tule sisserändajate aluse pihta, mille meeskond keeldus käskudele allumast, surma sai üks ja haavata kolm inimest, teatasid võimuesindajad. “Patrull oli sunnitud avama tule kiirkaatri pihta, mida juhtiv hispaanlane […] The post Rändekriis Vahemerel muutub kõigile närvesöövaks appeared first on Uued Uudised .
Uued Uudised
46m48s 03:50:07

Tanel Padar ja teised loomeinimesed tahavad su iPhone’i hinda tõsta 108 euro võrra

Eesti loomeinimesi esindavad üheksa organisatsiooni pöördusid kohtusse, et nõuda riigilt saamata jäänud isiklikuks tarbeks kopeerimise tasud nelja aasta eest summas 38 miljonit eurot. Loomeinimeste organisatsioone esindav vandeadvokaat, advokaadibüroo PwC Legal partner Priit Lätt ütles Postimehele, et nende arvestuste järgi oleks pidanud riik küsima aastaid tasu, mis salvestusseadmetel on 3 protsenti hinnast ja salvestuskandjatel 8 protsenti hinnast. 1349-eurose iPhone’i puhul tähendaks … Jätkub Postitus Tanel Padar ja teised loomeinimesed tahavad su iPhone’i hinda tõsta 108 euro võrra avaldati portaalis Geenius .
Geenius
01h26m 03:10:27

Viljandi folgi ametlikuks joogipartneriks saavad väikesed õlletootjad

Käsitööõlle, -siidri ja -veini tegijaid koondav Eesti väikepruulijate liit saab Viljandi pärimusmuusika festivali järgmise aasta joogipartneriks. Väikepruulijatele tähendab see ainuõigust festivali kontserdipaikades oma jooke tutvustada ja müügiks pakkuda.
Sakala
02h22m 02:13:57

26. septembri ilm aastatel 2005-2017

Härmalõngad Sillamäel 26.09.17 hommikul Foto: Jevgenia Voitkus Päevarekordeid: Kõige külmem Tallinnas -3,2°C (1977) Tartus -4,4°C (1976) Kõige soojem Tallinnas +21,2°C (1859) Tartus +24,5°C (1975)
ILM.EE
02h34m 02:02:00

Enneta vigu ja vaata välja finantsraamidest

20.-21. septembril toimunud Pärnu Raamatupidamiskonverentsil „Mis on vea hind?“ räägiti nii vigadest, nende parandamisest kui majandusarvestuse arengutest. Vaata konverentsi galeriid ja loe Toomas Haldma soovitusi finantsraamidest välja piilumiseks.
www.konverentsid.ee
19h53m 08:43:00

Danske pangas pestud miljardid aina kasvavad

Panga sisejuurdluse tulemused: Eesti harus toimus "vastuvõetamatu" tegevus, seal  kahtlustatakse koguni 42 inimest. Juhtkond ei vastuta.   19. septembril avalikustas Taani suurpank Danske siseraporti tulemused, mis heitis valgust sellele, mis toimus panga Eesti harus 2007. kuni 2015. aastani. Mitte-residendid ja nendega seotud inimesed liigutasid kokku lausa 200 miljardi dollari eest finantse. Samas ei ole teada ja võibolla ei saagi kunagi teada, milline on täpselt illegaalse raha ehk rahapesu maht.
Vaba Eesti Sõna - Esileht
22h21m 06:15:44

Vandenõuteooriad infosõjas

Kuidas on muutunud infokonflikti mõiste? Miks kasutatakse infosõjas vandenõuteooriaid? Vaata ja kuula lähemalt semiootik Andreas Ventseli videoloengust.
Propastop
02d02h 02:00:01

Planeedi vajadus

Planeet ei vaja suurel hulgal „edukaid inimesi”. Planeet vajab meeleheitlikult rahusobitajaid, ravitsejaid, restauraatoreid, muinasjutuvestjaid ja igat liiki armastajaid. Ta vajab inimesi, kellega koos on hea elada. Planeet vajab MORAALIGA inimesi, kes teevad maailma elavaks ja humaanseks. Aga nendel omadustel on vähe ühist „eduga”, nii nagu seda meie ühiskonnas määratletakse. 
Super Uudised
02d03h 05:08:26

New answers, September 2018

I have placed a lot of new answers on the Ascended Master Answers website. You can find them on the New Answers page , starting on September 10th.     {crossposting}    
Blog RSS
06d07h 09:42:56

18.09.2018

GAC, kaasa arvatud artikli 50 formaadis, kestis Brüsselis terve pika päeva. Lauaring MFF üle kordas LRde juba üsna hästi teada olevaid üldiseid seisukohti. Aga loodetavasti tuleb sellele faasile peatselt lõpp, sest AT eesistuja on teinud tõhusat tööd ja hakkab valmis … Continue reading →
Gondori kroonika
07d07h 17:14:19

Mis saab tekkinud olmejäätmetest?

Eesti elanikud on eurooplaste hulgas pigem väikesed olmejäätmete tekitajad. Euroopa Liidus tekib elaniku kohta keskmiselt 482 kg olmejäätmeid aastas, Eestis 376 kg. Kui aga Euroopas on olmejäätmete kogused kas stabiliseerunud või isegi kerges langustrendis, siis Eestis kasvavad need juba mitmendat aastat. Samuti väärib märkimist Eesti elanike jäätmekäitlus: nii suurt osa kui Eestis, ei põletata olmejäätmeid [&hellip
Veebikiri.ee
09d10h 09:40:51

just kommentaar Helme on uus Savisaar kohta

Asjalik jutt Raagilt. Helme ei saa praegu otseselt kiidulaulu Putinile teha, sest eestlastel on vene võimu all olemise kogemus olemas. Itaallastel ja austerlastel seda pole. Ungari Putini-sõbrad mängivad kahepalgelist mängu ja on unustanud, mis venelased nendega 1956 aastal tegid. loodavad saada osavamalt vene gaasi. EKRE on tulevane Putini 5. kolonn Eestis. FSB poisid tunnevad seda taktikat ülihästi ja pappi selle rahastamiseks on neil piisavalt. Naljanumber on see ajaloolane Valge, kes ei oska ajaloost ise midagi õppida.
Kommentaarid Saarte Hääl kohta
31m09s 04:05:46

Sõnumitoojas 26. septembril

Hara Seilamise Selts korraldas kodulahel esimese purjetamisvõistluse; Arupärimine Kuusalu vallamaja uute töötajate kohta; ANDRES ALLMÄGI lahkub Kuusalu vallavolikogust; Näkiallika tööriistamuuseumis käisid vargad; Loksa uus Konsum loodetakse avada juunis 2019; Tulevast aastast liidetakse Raasiku valla raamatukogud; Raasiku vallas hakatakse valima noortevolikogu; OÜ-le Raven moodustatakse nõukogu; Selgusid Raasiku valla tänavused kaunimad kodud; Volikogu andis garantii Raasiku valda jäätmejaama rajamiseks; Kehra tehases avati pidulikult koostootmisjaam; Selgusid Anija valla „Kauni kodu” konkursi parimad; TAMARA ja AIVAR NÕMMELA koduaed Pikval valiti teist korda valla kaunimaks; Rookülas avatakse Kõrvemaa Filmiõhtute raames vigurvutiväljak ja tutvustatakse udmurdi kultuuri. Ostke värske ajaleht! Selle lehe artiklid meie kodulehel saadaval 3. oktoobril.
Sõnumitooja
01h02m 03:34:37

VIDEO: Uus Toyota Supra valmistub esimeseks etteasteks

Jaapani autotootja Toyota andis valitud ajakirjanikele võimaluse teha proovisõitu uhiuue kupee Toyota Supra prototüüpidega. Kas see legendaarne auto saab endale lõpuks väärika järeltulija? Vastust otsib briti autoajakiri Autocar.
auto24.ee:RSS
01h47m 02:49:16

Kaks asja praegu väga soodsalt - üliodavad Meizu kõrvaklapid ja Xiaomi sülearvuti

Kaks asja praegu väga soodsalt - üliodavad Meizu kõrvaklapid ja Xiaomi sülearvuti AM 26. september 2018 - 9:08 (Sisuturundus) 30. septembrini saavad iga päev 50 esimest Meizu spordikõrvaklapid alla 8,5 euroga: need on Bluetoothiga, niiskuskindlad, ooteaeg 200 tundi ja varustatud kolme juhtnupuga. Kui aga esimesed üliodavad on otsas, saab ikkagi üsna odavalt: vaid 16,5 euroga. Kui aga tahad tippklassi 8. generatsiooni Inteli protsessori ja 15-tollise Full HD ekraaniga Xiaomi sülearvutit , siis kindlasti on see huvitav kogemus, sest Xiaomi sülereid kohtab siinkandis harva. Selle hind on praegu 575 eurot. Uudised Gearbesti blogi kõrvaklapid Sisuturundus Sülearvutid PDF >
AM.ee - IT uudised, testid
02h27m 02:08:58

Kuidas seada toimivaid eesmärke?

Kujuta ette lennukit, mis ootab oma stardijärjekorda. Kütus on võetud ja rutiinne tehniline kontroll teostatud. Lennuk saab signaali, hakkab vaikselt veerema, kogub kiirust ja tõuseb õhku. Algab tee sihtkohta.
www.sekretar.ee
02h38m 01:58:00

Kolmandik TripAdvisorist on libaarvustused – TripAdvisor eitab

Maailma suurimas reisikogukonnas TripAdvisor avaldatud hinnangud ja arvustused mõjutavad väga paljude reisijate otsuseid ja valikuid. Loomulikult avaldab see mõju ka hotellide, restoranide ja reisifirmade ärilisele edukusele. Sama kaua, kui on kirjutatud arvustusi, on püütud nendega ka manipuleerida. Libaarvustuste kirjutamine erinevatesse portaalidesse on omaette tööstusharu, kus liiguvad kopsakad summad. Briti väljaanne The Times läbiviidud eksperiment näitas, et kolmandik TripAdvisoris jagatud hinnangutest on libahinnangud . Eriti suur on libahinnangute osakaal kõige kõrgema reitinguga B&B-de puhul. Samas leidub ka eeldatavasti konkurentide poolt tellitud negatiivseid arvustusi. TripAdvisor loomulikult lükkab Timesi analüüsi ümber, viidates, et tegemist "halva ajakirjandusega", mis ei vasta tõele kasvõi sel põhjusel, et TripAdvisori tehnilistele andmetele juurdepääsu omamata pole võimalik hinnata arvustuste tõepärasust. Samas on teada, kuidas kunagi TripAdvisorile libaarvustusi kirjutanud noormees suutis oma mitteeksisteeriva restorani viia Londoni rohkem kui 18000 söögikoha seas esimesele positsioonile . Vahest meeldib lugejatele TripAdvisoris lihtsalt veidi huumorit puistata. Näiteks Cornwallis, Bude linnakeses tõusis number 1 vaatamisväärtuseks parklat supermarketiga ühendav pleksiklaasist tunnel (hetkel on ta 2. kohal). Arvustustes kiidetakse selle erakordset arhitektuuri ja imestatakse, miks ei kuulu see veel UNESCO maailmapärandi nimekirja. Hiljuti teatas TripAdvisor töövõidust , kui Itaalias mõisteti libaarvustuste äri teinud mees 9 kuuks vangi ja peab maksma 8000€ suuruse trahvi. Tegemist on esimese korraga, kus libaarvustuste eest on kedagi reaalselt trellide taha pandud. Ühtlasi kinnitab see juhtum, et libaarvustuste äri eksisteerib ja on tõsine probleem. TripAdvisor ise märgib, et alates 2015. aastast on nad lõpetanud rohkem kui 60 libaarvustusi pakkunud firma tegevuse. TripAdvisori libaarvestuste püüdmise võimekus on aja jooksul kindlasti kasvanud, kuid vaevalt hinnangutega manipuleerimine kunagi lõppeb. Veidi valikuline on ka TripAdvisori käitumine. Kui väiksemate majutuskohtadega käitutakse üsna karmilt, siis Austraalias sai Meritoni hotellikett manipuleerimise eest 3 miljonit AUD (1,86 M eurot) trahvi, kuid see ei takistanud neil jätkuvalt kõrgel positsioonil olla.
Trip.ee
05h26m 23:10:34

Tartu ülikoolis kaitsti sõjandusterminoloogiat käsitlev doktoritöö

Täna kaitses kaitseväe ühendatud õppeasutuste rakendusuuringute keskuse terminoloog ja sõjandusterminoloogia töörühma juht Reet Hendrikson Tartu ülikoolis doktoritöö teemal „Kas sõjasõna sünnib sõtta? Erialakeele tõhusus sõjandusterminoloogia näitel“. „Erialakeel on erialainimese esmane tööriist, mille headuse kriteerium on funktsionaalsus kasutajale. Võib öelda, et erialakeel on esmalt eriala ja alles seejärel keel. Sestap peab erialakeele arendamisel ja korrastamisel lähtuma eeskätt erialast,“ leiab Hendrikson. „Minu andmeil ei ole siiani Eestis ega maailmas terminimõistmist empiiriliselt uuritud, ehkki mõistmist mõjutavate tegurite üle on diskuteeritud alates teadusharu sünnist 1970. aastatel.“ Doktoritöö otsibki vastust küsimusele, milline on tõhus erialakeel. Eesmärk on sõjandusterminoloogia näitel välja selgitada, kuidas mõjutab terminikasutus mõistmist ja erialasuhtlust. Töö keskmes olnud sõjandusterminoloogia tõhususe uuringust selgub, et terminimõistmisel ei ole seost auastme, relvaliigi ega Eestis või välisriikides läbitud pikemate täienduskursustega. Olulisim mõistmist mõjutav tegur on sõjaväelise kõrghariduse olemasolu. Ilmneb ka terminimõistmise seos teenistus- ja ametikohaga. Näiteks on KVÜÕAs teenivate ohvitseride keskmise mõistmise skoor statistiliselt olulisel määral kõrgem kui teistel kaitseväe struktuuriüksustel. Vastupidiselt ohvitseride seas levinud eeldusele ei kindlusta ingliskeelse vaste teadmine terminimõistmist. Mõistmisraskust tekitab sünonüümide kasutamine. See tulemus on kooskõlas ohvitseride arvamusega ja seab kahtluse alla tänapäeva terminiteooriates levinud seisukoha, mis pigem soosib varieerumist. Väitekirja tulemused osutavad tõigale, et peamine terminimõistmist toetav faktor on sarnane teadmiste pagas ehk väljaõppetaust. Väitekirjal on Hendriksoni sõnul otsene rakenduslik väärtus: tulemusi saab kasutada nii terminiarenduses ja -korrastuses, keele- ja oskuskeelekorralduses kui ka kaitseväe väljaõppes. Tööd juhendasid doktor Arvi Tavast ja doktor Ann Veismann. Oponent oli reservmajor doktor Walter Wintschalek, Austria Riigikaitseakadeemia tõlkimis- ja terminoloogiaosakonna juhataja. Doktoritööga saab tutvuda siin: http://dspace.ut.ee/bitstream/handle/10062/61732/hendrikson_reet.pdf?sequence=6.
Kaitseväe uudised
19h11m 09:25:00

Eesti Meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis 2018

Aeg ja koht Võistlused toimuvad 13. oktoobril 2018 algusega 16:00, Tallinnas, Alexela kontserdimajas, aadressil Estonia pst 9. Võistluste eesmärk Edendada ja arendada kulturismi ja fitnessi spordiala Eestis, selgitada välja 2018. aasta Eesti meistrid.…
Fitness.ee uudised
20h46m 07:50:43

Tartus algab traditsiooniline Motoshow

Eeloleval nädalavahetusel toimub Tartu Näituste paviljonides ja välialal auto- ja tehnikamess Motoshow 2018, mis toob traditsiooniliselt kolmeks päevaks kokku uute sõidu- ja tarbeautode edasimüüjad ning hobiautod. Tänavune eriprojekt on suunatud Itaalia autotööstuse tutvustamisele. Tänavu on esindatud ligemale poolsada automarki ning oodata on ka hulgaliselt esmaesitlusi. Sõiduautode poolelt on esimest korda Eesti publiku ees näiteks Ford…
Tehnikamaailm
01d02h 06:14:34

Võistluse 6/2

Võistluse 6/2: 60 korteriga korrusmaja uusarendus Juhkentali asumis, Kesklinna linnaosas
Uus Korter
03d03h 20:00:00

Kasutatud Apple arvutid tõelistele õunafännidele

Käes on ilus värvikirev ja mõnusalt soe sügis, õunapuud on täis vitamiinirikkaid õunu, mida on mõnus põske pista või mahlaks teha. Ka meie õunariiul pole kunagi täitsa tühi, kuigi tuleb tunnistada, et head õunad leiavad ruttu uue omaniku aga sama kiiresti suudame samaväärsed või veelgi paremad õunad ka asemele leida. Apple oma hammustatud õuna logoga […] The post Kasutatud Apple arvutid tõelistele õunafännidele appeared first on Elektroonika24 .
Elektroonika24
05d05h 03:38:31

ECN spread statistics from Forex.ee for August 2018

Dear Clients, The cryptocurrency market continues to surprise us with its scale and pace of technological development. However, Forex.ee keeps up with the times and develops its technologies at an impressive pace. Now in order to show you our progress, below we listed our achievements for 2018. Forex.ee  has significantly expanded its list of crypto-instruments […]
ECN/STP FX Broker, Online Forex Tra..
05d06h 04:45:19

CLASSICS

REEDEL, 5. OKTOOBRIL: CLASSICS: The Greatest Club Anthems Party Sel ööl kõlavad Sinu parimate pidude pangas armastatud klubiklassikud läbi kümnendite, […] The post CLASSICS appeared first on Vabank .
Vabank
06d07h 07:00:37

Kui innovaatiline võiks olla metsa tulevik?

METSIKU EESTI LOOD: KesKus’i ja RMK sari Eesti metsadest. Jaan Kers Tallinna Tehnikaülikoolist vestleb biomajandusest ning kohaliku puidu väärindamisest. Kas nafta baasil tehtud tooteid saaks asendada puidu baasil tehtutega? Mööda Eestit sõidab ringi näitus, mis räägib puidu väärindamise võimalustest. Rändnäituse kava saab kätte RMK koduleheküljelt, alljärgnevalt aga räägime meie metsast ja valmisolekust minna üle biomajandusele. […]
Ajaleht KesKus koduleht
08d08h 02:29:18

Oleks ometi demokraadid võitnud?

Ok, on hea, et Trump defitsiitselt kulutab, aga ta kulutab valesti ja annab raha rikastele?
Money4nothingchicks4free
10d11h 16:10:56

Jätkem meelde: Eesti 200 peaministrikandidaat pooldab “homoabielu” seadustamist

Erakonnastumise poole pürgiva poliitilise liikumise Eesti 200 peaministrikandidaat Priit Alamäe andis Eesti Päevalehele antud intervjuus mõista, et tema hinnangul tuleks Eestis kaaluda mitte kooseluseaduse läbisurumise lõpuleviimist, vaid otseteed nn homoabielu seadustamist. Alamäe sõnul ei ole liikumisel Eesti 200 ametlikku arvamust kooseluseadusest, ent nende hinnangul “riigi koht ei ole magamistoas ja religiooni koht on kirikus”. “Isiklikult […] The post Jätkem meelde: Eesti 200 peaministrikandidaat pooldab “homoabielu” seadustamist appeared first on Objektiiv .
Objektiiv
54m48s 03:42:07

What Is The Cause Of Oral Thrush In Adults Phlegm Throat Sore Green

Antibiotic therapy Its common for Bad eath and crud : The major symptoms of tonsil stones are bad eath and crud that comes out of your tonsils. What Is The Cause Of Oral Thrush In Adults Phlegm Throat Sore Green cCG’s policy of “built in safety” and “designing out complexity” has meant that discerning engineers […]
TONSIL TARTUEKSPRESS
01h24m 03:12:53

Rakveres tuleb taas LGBTI filmifestival

5.–7. oktoobril Rakveres toimuv LGBTI filmifestival Festheart näitab sel aastal põhiprogrammis ainult uusi ja väga uusi filme, festivali peakülaline on sel korral Kanada režissöör ja inimõiguste aktivist Michelle Emson.
Virumaa Teataja
02h31m 02:05:00

Kõige kurvem autoteemaline galerii, mida sa täna näed

Street FX Motorsport & Graphics nimeline Facebooki leht avaldas ühe galerii, mis võtab tõelisel autofännil pisara silma. Kokku on kogutud erinevaid pilte hüljatud ja ajahamba poolt vägagi näritud super- ja klassikalistest autodest.  Postitus Kõige kurvem autoteemaline galerii, mida sa täna näed avaldati portaalis Autogeenius .
Autogeenius
03h51m 00:45:33

Näin valitset mehulingon?

Entä miten löytäisit itsellesi sopivimman mehulingon, joka täyttää juuri Sinun vaatimuksesi? Markkinoilla on saatavilla toiminnoiltaan, kooltaan, hinnaltaan, väriltään ja lisävarusteiltaan hyvin erilaisia mehulinkoja. Mitä enemmän toimintoja, sitä korkeampi on yleensä myös mehulingon hinta. Ennen oston suorittamista kannattaa harkita perusteellisesti, mitä toimintoja tarvitset: tippalukko, erillinen mehukannu, johdonpidike, hedelmämallon erotin jne. Sopivan mehulingon hankinnan ensimmäisenä vaiheena harkitse perusteellisesti, mitä aiot tehdä lingollasi ja miksi sen hankit. Jos lempijuomasi on esimerkiksi greippi-appelsiinimehu etkä pidä porkkanamehusta, sopivin vaihtoehto on todennäköisesti sitruspuserrin. Löydä itsellesi sopivin sitruspuserrin tästä. Jos haluat kuitenkin valmistaa mehulingollasi esimerkiksi omenamehua, sitruspuserrin ei riitä, ja Sinulle sopivalla laitteella pitäisi olla hedelmämallon erotustoiminto. Moottorikäyttöinen mehulinko, jolla on kyseinen toiminto, pystyy mehustamaan sitrushedelmien lisäksi muut hedelmät ja juurekset. Ongelmia eivät tuota edes hedelmien siemenet ja varret. Mehulingon pyörimisnopeutta valitessasi tulisi harkita, haluatko juomasi valmiiksi muutamassa sekunnissa vai saada hedelmämallosta irti mahdollisimman paljon mehua. Jos nopeus on ensisijaisen tärkeää, Sinulle sopii tehokkaammalla moottorilla varustettu laite (3000 tai 7000 kierr./min). Nopean laitteen haittana on kova melu ja laitteen ollessa erittäin nopea myös sen liika kuumeneminen, joka vähentää mehun kivennäisaine- ja vitamiinipitoisuutta eli tuorejuoman laatua. Tärkeä tekijä on myös mehulingon koko. Paljonko keittiössäsi on säilytystilaa? Käytätkö laitetta päivittäin vai säilytätkö sitä kaapissa ja otat esiin tarpeen vaatiessa? Isot ja tehokkaat mehulingot saattavat vaikuttaa ensi silmäyksellä kömpelöiltä ja epämukavilta, mutta ne on yleensä suunniteltu kompakteiksi, jotta ne vievät vähän tilaa. Tietenkin on olemassa myös erittäin pienikokoisia mehulinkoja, joilla on vähemmän toimintoja sekä alhainen tuottavuus ja teho isompiin ja kalliimpiin kilpailijoihin nähden. Pienehköjen laitteiden tuotanto sisältää usein enemmän maltoa kuin kalliimpien mallien tuotanto. Korkean hintaluokan laitteiden tuottaman jätteen määrä on minimoitu, ja ne erottavat liki 33 % enemmän mehua kuin halpamallit. Laitteen kunnossapito on yleensä kaikkien vaihtoehtojen tapauksessa samanlaista: jokaisen käyttökerran jälkeen laite tulisi puhdistaa. Tässä pienen laitteen omistajilla on pieni etu: mitä vähemmän liikkuvia osia, sitä helpompaa puhdistus on. Varmista, että laitteesi on valmistettu ruostumattomasta teräksestä ja että sen maltosäiliö ja suodatinseula ovat helposti irrotettavissa ja pestävissä. Varmista, että mehulingon osia voi pestä myös astianpesukoneella. Katso koko Ekodinkoneet.fi:n mehulinkovalikoima TÄSTÄ!
Uudised
18h36m 09:59:58

Metsakaitsjate võitlus Kloogal jooksis liiva

Kevadel alustas Elisabeth Salmin võitlust selle nimelt, et Klooga piirkonna metsad säiliksid. Riigi Metsamajandamise Keskuse Lääne-Harjumaa metsaülem Jürgen Kusmin seevastu rõhutas vajadust teostada piirkonnas uuendusraie – kokku 17,8 hektaril. Olukorda arutati 5. juuni infopäeval sealsamas Klooga metsas. Kuidas on asjad viimase kolme ja poole kuu jooksul arenenud? “Nad alustasid raietega! Homme kell kolm lähen keskkonnaametisse […] The post Metsakaitsjate võitlus Kloogal jooksis liiva appeared first on Harju Elu .
Harju Elu
19h29m 09:07:17

Nutisõltuvusest on saamas suurim liiklusoht

PZU kindlustuse ekspertide sõnul ei saa kindlalt öelda, kui paljud liiklusõnnetused juhtuvad nutitelefonide kasutamise tõttu, sest seda on võimatu tagantjärele tuvastada. Küll aga on liikluspilti vaadates selge, et telefonide kasutamine autoroolis on endiselt terav probleem ning seda isegi autodes, kus käed-vabad süsteem on standardvarustuses. PZU sõidukikahjude juhi Jaanus Tanne sõnul on pea võimatu tuvastada, kas […] The post Nutisõltuvusest on saamas suurim liiklusoht appeared first on Pzu.ee .
Pzu.ee
21h00m 07:36:50

Titanic Beach Spa & Aqua Park 5* kõik hinnas al. 479€

SHARM EL SHEIKH VÕI HURGHADA – KÕIK HINNAS puhkuseks ka talvel! 01.12, 03.12, 08.12, 16.01, 21.01, 04.02, 06.02, 2019 HEAD HINNAD JA OTSELENNUD! Verginia Sharm The post Titanic Beach Spa & Aqua Park 5* kõik hinnas al. 479€ appeared first on Travel1 .
Travel1
01d02h 06:11:15

Rindade suurendamine – kõik vastused Sinu küsimustele!

Rindade suurendamine on ilukirurgia kõige levinum operatsioon, olles sealjuures täiesti praktiline. Väiksed, lõtvunud või ebakorrapärase kujuga rinnad võivad naise jaoks kaasa tuua tohutu probleemi nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil – siinjuures aitabki rindade suurendamine saada naisel tagasi oma enesekindluse koos ihaldatud büstiga. Rindade suurendamise operatsiooni ei peaks kindlasti automaatselt võrdsustama välismeediast silma jäänud tohutu tissipaariga. […] The post Rindade suurendamine – kõik vastused Sinu küsimustele! appeared first on Clinica - Ilukirurgia Erakliinik Tartus .
Clinica – Ilukirurgia Erakliinik Ta..
02d03h 09:30:53

Maaeluministeerium alustab uue sordiaretusprogrammi ettevalmistamist

Maaeluministeerium PRESSITEADE 21.09.2018   Eile toimus Mulgi vallas Pollis uue perioodi sordiaretusprogrammi 2020‒2030 koostamise avaseminar, kus arutati sordiaretuse seisu, seniseid tulemusi ning uusi suundi. Samuti arutati tulevikuvajadusi, millega arvestada uue programmi väljatöötamisel. „Sordiaretus peab olema eesmärgipärane ja vajaduspõhine. See peab olema kiirem kui praegu, et suurendada meie põllumajandustootjate konkurentsivõimet,“ ütles Maaeluministeeriumi kantsler Illar Lemetti. „Kindlasti [...] The post Maaeluministeerium alustab uue sordiaretusprogrammi ettevalmistamist appeared first on MES nõuandeteenistus .
MES nõuandeteenistus
04d05h 07:45:17

Üleskutse lasteaiaõpetajatele

eesti 100 edasi
Ajakiri Lasteaed
05d05h 17:58:18

Leia oma lugu!

September on pühendatud lastele! Just Apollost leiad septembris lastele parima hinnaga raamatuid, filme, muusikat, mänge ja mänguasju! Kõikidest valikutest leiab iga laps kindlasti just endale sobiva arendava või eesti loo, seiklus- või muinasloo.   Sooduskampaania toimub perioodil 12.09-30.09 (k.a). apollo.ee/lastelood
Uudised
06d06h 01:29:00

Täname kõiki meie juuli- ja augustikuu toetajaid!

Keila ja Juuru Lasteküla tänab Vudila Mängumaa OÜ-d, kes võimaldas peredel külastada seda vahvat mängumaad täiesti tasuta – suurimad tänud teile selle avastamis- ja lustimistrõõmu eest, mida pered tunda said! Keila pered tänavad AS-i Balbiino ja Lääne-Harju politseid, kes kinkisid lastele lõvi Leo jäätiseid: „Jäätiseauto muusika mängis ja politseiautol vilkurid töötasid – see oli võimas […] The post Täname kõiki meie juuli- ja augustikuu toetajaid! appeared first on SOS Lasteküla .
SOS Lasteküla
07d07h 02:38:37

Kinnisvaraga seonduvad avalikud teenused viiakse peagi ühte e-keskkonda

Augusti lõpus avaldati Riigihangete registris hange kinnisvara sündmusteenuste ärianalüüsi tellimiseks, mille pakkumuste esitamise tähtaeg on 1. oktoober 2018. Tegemist on esimese etapiga, et luua kodanikele asutuste ülesed e-teenused, mille kaudu oleks võimalik teha kõik kinnisvaraga seonduvad toimingud ühes keskkonnas.
uudised
09d09h 04:08:49

Kuidas valida mahlapressi?

Mahlapresside valik on väga erinev nii funktsioonide, suuruste, hinna, värvuse ja lisade poolest. Mida rohkem funktsioone, seda kallim on tavaliselt ka mahlapressi hind. Enne ostu sooritamist on mõttekas põhjalikult läbi mõelda, milliseid funktsioone vajad: tilgalukk, eraldiseisev mahlakann, juhtmehoidik, viljaliha eraldus jne. Esimese sammuna omale sobiva mahlapressi soetamisel mõtle põhjalikult läbi – mida Sa oma pressiga soovid peale hakata ja miks selle eelkõige soetad ? Kui Sinu lemmikuks on näiteks greibi-apelsini mahl ning porgandimahlast suuremat lugu ei pea, siis on sobivaimaks valikuks tõenäoliselt tsitrusepress. Leia omale sobivaim tsitruserpess siit. Kui aga soovid, et Sinu mahlapressiga saaks valmistada ka näiteks õunamahla, jääb tsitrusepressist väheseks ning Sulle sobiv masin peaks omama funktsiooni, mis eraldab mahla viljalihast. Mootoriga mahlapress , millel see funktsioon olemaks, võimaldab mahlaks võluda nii tsitruselised, kui ka puu – ja juurviljad. Probleeme ei tekita isegi puuviljade seemned ja varred. Mahlapressi töökiiruse puhul tuleks silmas pidada seda, kas soovid, et saaksid oma joogi valmis sekunditega, või on Sinu jaoks olulisem saada viljalihast kätte kogu võimalik mahl? Kui kiirus on esmatähtis, sobib Sulle suurema mootorivõimsusega masin (3000p/m ja 7000p/m). Kiire masina miinuseks on nende valjem hääl ning eriti kiirete masinate puhul ka nende kuumenemine temperatuurideni, mis vähendavad valmistatavas mahlas mineraalide ja vitamiinide osakaalu ja seega ka kogu värske joogi kvaliteeti. Üheks mitte väheoluliseks teguriks on mahlapressi suurus . Kui palju on Sinu köögis ruumi, et mahlapressi  hoiustada? Kas kasutad seda igapäevaselt või hoiustad seda kapis ja võtad välja vastavalt vajadusele? Suuremad ja võimsamad mahlapressid võivad esmapilgul tunduda kohmakad ja ebamugavad, kuid üldjuhul on need siiski disainitud kompaktseteks, mis võimaldavad nende mahutamist ka väikesele alale. Muidugi on olemas ka miniatuurseid mahlapresse, mis on vähemate funtsioonidega ja tagasihoidlikuma tootlikkuse ja võimsusega võrreldes suuremate ja kallimate konkurentidega. Väiksemate masinate toodang on võrreldes kallimate konkurentide toodanguga tihtilugu rohkema viljaliha sisaldusega. Kõrgema hinnaklassi masinatel on toidujäätmete produtseerimise kogus viidud miinimumini ning need eraldavad ca 33% enam mahla, kui odavamad rivaalid. Masina hooldus on enamasti kõigi valikute puhul sarnane: peale iga kasutuskorda tuleks masin puhastada. Siinkohal on väike eelis pisikese masina omanikel – mida vähem liikuvaid osi, seda vähem tööd puhastamisel. Veendu, et Sinu masin oleks valmistatud roostevabast terasest, et selle viljaliha mahuti ning filtrisõel oleks hõlpsasti eemaldatavad ja pestavad. Veendu, et mahlapressi osad oleksid pestavad ka nõudepesumasinas. Vaata kogu  mahlapresside valikut SIIT!
Uudised
11d12h 09:21:39

Saarte Hääl

01d01h(115)

Postimees

01d01h(72)

Uueduudised

01d01h(65)

Eesti Elu

01d01h(46)

Pärnu Postimees

01d01h(36)

Linnaleht

01d01h(35)

Põhjarannik

01d01h(21)

Virumaateataja

01d01h(19)

Tartu Postimees

01d01h(18)

Vaba Eesti Sõna

01d01h(17)

Sakala

01d01h(16)

Harju Elu

01d01h(16)

ERR

01d01h(14)

Päevaleht

01d01h(14)

Õpetajate Leht

01d01h(14)

Sõnumitooja

01d01h(13)

Ekspress

01d01h(12)

Lõunaleht

01d01h(12)

Lõunaleht

01d01h(11)

Kes-Kus

01d01h(11)

Kirikiri

01d01h(11)

Telegram

01d01h(10)

Järva Teataja

01d01h(9)

Femme

01d01h(8)

Maaleht

01d01h(7)

Valgamaalane

01d01h(7)

A2 Autowelt

01d01h(54)

Auto24

01d01h(52)

Suhkruta

01d01h(23)

Uuskorter

01d01h(21)

ASJAD.EE - Kuulutu..

01d01h(20)

Eramu ja Korter

01d01h(11)

Novatours

01d01h(7)

Varad.ee

01d01h(6)

Kellaturg

01d01h(5)

Automüügi kuulutused

01d01h(5)

Automüügi kuulutused

01d01h(4)

Kingitused24

01d01h(4)

Hansapost

01d01h(3)

Kuldne Börs

01d01h(3)

Virumaa Nädalaleht

01d01h(3)

City24

01d01h(2)

Topshop

01d01h(2)

E-kaubamaja kaup24..

01d01h(2)

Autokaubad 24

01d01h(2)

Big24

01d01h(2)

kivipood

01d01h(2)

Getstyle.ee

01d01h(2)

Meie Pere

01d01h(2)

Sumire

01d01h(2)

Mehka

01d01h(1)

Kuuluta24

01d01h(1)

Tehnikamaailm

01d01h(56)

Propastop

01d01h(47)

Arvutimaailm

01d01h(40)

Autogeenius

01d01h(29)

Kuvar

01d01h(27)

TM Kodu ja Ehitus

01d01h(27)

Geenius

01d01h(22)

Tallinna Linnakant..

01d01h(20)

Money4 Blogi

01d01h(18)

Arvamus

01d01h(14)

Imeline Teadus

01d01h(11)

Maja

01d01h(11)

Küsimused ja Vastu..

01d01h(8)

Friv.ee

01d01h(7)

Kroonika

01d01h(6)

Sisemina

01d01h(5)

Brena Fitness

01d01h(5)

Ajalehed 1821-1944

01d01h(5)

AegMaha

01d01h(5)

Indrek Neivelt

01d01h(5)

Eesti Kirik

01d01h(5)

Riigi Ilmateenistus

01d01h(3)

Ilm.ee

01d01h(3)

Homo Homini Homo Est

01d01h(3)

Ülo Ennuste Econom..

01d01h(3)

Lasteaed

01d01h(3)

Ühiskonnast

01d01h(47)

Elu24

01d01h(35)

Vastused

01d01h(31)

Saarlane

01d01h(27)

Kasutatud mööbel T..

01d01h(26)

whatCar

01d01h(26)

Reporter

01d01h(19)

MereBlog

01d01h(16)

Eesti Kaitsevägi -..

01d01h(15)

Tarbijakaitse

01d01h(13)

Novaator

01d01h(12)

Minut

01d01h(11)

Tallinna Postimees

01d01h(11)

Külaline

01d01h(11)

Trip

01d01h(10)

Perenaine

01d01h(9)

WWW24 - Eesti Inte..

01d01h(8)

Travel1

01d01h(7)

Arvustus

01d01h(7)

Hingemaailm

01d01h(6)

Kaevur.com

01d01h(6)

Delfi

01d01h(5)

Foorum Kinod

01d01h(5)

Eeva

01d01h(5)

Kava

01d01h(4)

Automobilia

01d01h(4)

»köögid ja köögimöö.. (3) »Euroopa Parlament (3) »LED pirnid - uus p.. (3) »Eesti raadiojaamad.. (3) »Vello 42 (3) »Uus Eesti (3) »ParimIntress.ee (3) »Tartu Ülikooli Kli.. (3) »Sotsiaalne kasiino.. (2) »Reifed autorehvid .. (2) »Puulangetamine (2) »Kyte.ee (2) »Hotellid Tallinnas (2) »Neti (2) »Pinu (2) »Reisiuudised.ee (2) »Tonybet pokker ja .. (1) »Eesti Pokkeriportaal (1) »Tolliagentuur AH S.. (1) »Primend (1) »Maagiline ennustus.. (1) »Kinnisvaralaen (1) »Meelelahutus (1) »Applespot (1) »Väikelaenud (1) »Disain, kleebised,.. (1) »Elektrik Tallinnas (1) »E24 (1) »I-kataloog (1) »Alkeemia (1) »wwWärav (1) »Läänemaa Portaal (1) »LHV (1) »Styx.ee - Lingikat.. (1) »Põllumajandus (1) »Tark Investor (1) »battleIT (1) »Peokorraldus24.com (1) »Katusetööd (1) »Eesti Kellamees (1) »Unimed Ühendatud K.. (0) »Elektritööd (0) »Biolatte ametlik m.. (0) »Weckman (0) »Valgusreklaamid (0) »SEB (0) »HÜBRIID sisuturundus (0) »Malmerk Klaasium (0) »V-Disain (0) »Tasuta Otsinguport.. (0) »Tattoo Tallinn (0) »Uuskasutuskeskus (0) »Laen, kiirlaen, vä.. (0) »V-Disain - Liuguks.. (0) »Kaihtimet ja Verhot (0) »Swedbank (0) »Kodulehed (0) »Pallas & Partnerid (0) »Digiabi (0) »Helga Taimeaed (0) »Abiprint - Trükite.. (0) »Elektritood Tallin.. (0) »Marketing Sharks A.. (0) »Rate (0) »Viimase hetke reisid (0) »e-Poed24 (0) »Kinnisvara web (0) »Ehitusinfo - ehitu.. (0) »Kohalike omavalits.. (0) »Fcr media (0) »Kalev (0) »Vara (0) »In torque we trust (0) »Raadio (0) »Kanal2 (0) »Aktiva (0) »Dear One (0) »Turismiweb (0) »Ehitusuudised (0) »Rendiweb (0) »Eesti Muusika Andm.. (0) »Toidutare (0) »www.reis24.ee - li.. (0) »SHARE.EE Tasuta Fa.. (0) »Interjöör (0) »Limusiini Rent Ees.. (0) »Lomm (0) »Kool (0) »Gossip (0) »Võrumaa 24 (0) »Revolutsioon (0) »Maksa makse mõistl.. (0) »ärikataloog (0) »Solaris Kino (0) »Novamed (0) »Musex (0) »Eemann Group (0) »Hotell Tartu (0) »Frens (0) »Ennustus (0) »ID Lam (0) »Northern Icon (0) »Erotrade (0) »Kihnu Veeteed (0) »Wavecom (0) »Netroo (0) »Personaalse Kauban.. (0) »Alvadi (0) »A1 Rendikeskus (0) »Hotell Olümpia (0) »IIZI Kindlustusmaa.. (0) »Vabank (0) »Publicon (0) »Mesmorelle (0) »Messente Communica.. (0) »Felmark (0) »Coolhouse (0) »Calleo Internation.. (0) »Evelekt Hulgi (0) »Pipfrog (0) »Plusprisma (0) »Millbanks (0) »Oscarrehvid (0) »Sangar (0) »Publicon (0) »TTÜ Üliõpilasküla .. (0) »PPA ,Police and Bo.. (0) »Elion Esindus (0) »Atko Tours (0) »KjaH Looming (0) »Minotec DC (0) »Eesti Post (0) »Suur Eesti Raamatu.. (0) »Dreamland Home (0) »Eckerö Line Ab OY .. (0) »Spa Tours (0) »MGS Group (0) »Sanesi (0) »Newal (0) »Brandner PCB (0) »Hansabuss (0) »Edelgran (0) »Lillepärg (0) »Eesti Optik (0) »Hotell Pallas (0) »AB Lietuvos draudi.. (0) »Radicenter (0) »Wastescanner (0) »Valge Villa (0) »Speleta (0) »Salome Tartu (0) »Kris Grupp (0) »Koit Nerva FIE (0) »Lincona Konsult (0) »Halla (0) »Helinet Grupp (0) »Moonavoor Sisustus (0) »Rahvusooper Estonia (0) »Ruffplay (0) »Zone Media (0) »ArtWeb (0) »Babahh Media (0) »Saaremaa Spa Hotels (0) »Estvan (0) »United Digital Ret.. (0) »Eesti Kennelliit MTÜ (0) »ABC Rent Eesti (0) »50 Square (0) »Golf Estonia (0) »InFlame (0) »JoinEstate (0) »Madera Nordica (0) »NordicPro (0) »Nordic Digital (0) »Look4care (0) »Tiit-Reisid (0) »Eesti Energia (0) »Kariplon (0) »Lux Express Estonia (0) »Infonet (0) »Hotell London (0) »Netikuller (0) »Pädaste Mõis (0) »Nordic Digital (0) »Elkdata (0)