Laisvas darbo vietas trauks į dienos šviesą

Aktualijos – Gimtasis Rokiškis

Rūta Mikelkevičiūtė – apie Jonines su ūgtelėjusiu sūnumi Jonu ir kodėl su dukra neplukdė vainikų

Praėjusį savaitgalį visuose Lietuvos kampeliuose degė Joninių laužai, skambėjo muzika, prisimintas ir paparčio žiedas. Televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė (46 m.) nuo pat vaikystės su šią švente supažindina savo trimetį sūnų. O kaipgi kitaip – juk jis kuo tikriausias Jonas!

V. Bukauskas palieka „tvarkiečių“ gretas Seime

Tai kelia grėsmę „tvarkiečių“ frakcijai žlugti, tačiau šios partijos lyderis Remigijus Žemaitaitis žada rasti būdų jai išsaugoti. „Aš pateikiau (prašymą išeiti) frakcijos seniūnui“, – BNS antradienį sakė V. Bukauskas. Apie parlamentaro pasitraukimą iš frakcijos turi būti pranešta per Seimo plenarinį posėdį. Dėl dalyvavimo valdančiojoje koalicijoje su kitomis partijomis šiuo metu besideranti „Tvarka ir teisingumas“ Seime turi septynių narių frakciją. Tai minimalus parlamentarų skaičius sudaryti frakciją, todėl V. Bukauskui išėjus ji žlugtų.

FK „Panevėžys“ nusileido šalies čempionams

Šįvakar Lietuvos A lygos 14-ojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ svečiuose žaidė su Marijampolės „Sūduva“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 1:2... The post FK „Panevėžys“ nusileido šalies čempionams appeared first on naujienos.lt .

Laisvas darbo vietas trauks į dienos šviesą

Gimtasis Rokiškis Penktadienį vyks rajono tarybos posėdis, kuriame politikams ir vėl teks gerokai paplušėti. Darbotvarkėje – per 30 klausimų. Tačiau tarybos nariai galės atsipūsti rugpjūtyje – paskutinį vasaros mėnesį posėdis nebus šaukiamas. Penktadienį tarybos prašoma leisti viešinti visas laisvas darbo vietas savivaldybės reguliavimo sričiai priskirtose įstaigose ir įmonėse. Taip tikimasi užkirsti galimas įtakas ir protekcijas priimant darbuotojus […] Straipsnis Laisvas darbo vietas trauks į dienos šviesą patalpintas Gimtasis Rokiškis .

Polistireninis putplastis – ir vėdinamiesiems fasadams

Ventiliuojamos fasadų šiltinimo sistemos, naudojant polistireninį putplastį, Lietuvoje atsirado palyginti neseniai, tačiau Vakarų Europos šalyse tokios sistemos – jau ne naujovė.... The post Polistireninis putplastis – ir vėdinamiesiems fasadams appeared first on naujienos.lt .

A. Veryga neinicijuos ligoninių reformos, jei nebus koalicijos sutarimo

„Ministras A. Veryga pats nebeinicijuos šios reformos“, – BNS sakė ministro patarėja Lina Bušinskaitė-Šriubėnė. „Bet jei valdančioji koalicija vieningai sutars, kad jos reikia ir bus sudarytos teisinės prielaidos pradėti ją, ministras mielai imsis lyderystės, ką ne kartą jau buvo viešai deklaravęs“, – pridūrė ji. Atstovės teigimu, ligšiolinės A. Verygos pastangos inicijuoti „nepopuliarią, nors ir labai reikalingą šaliai“ sveikatos apsaugos reformą baigdavosi nesėkmingai.

SENIAU MIERA KITA BUVO

„Stati tarma“ Palmira KERŠULYTĖ Užeina vosara, tai kad prižėlį, kad gražu kaimi. Vosarų išeini – šviesu, pareini – šviesu. Jėgu negriaudžia, mon ne vosara. Po pirmo parkūno devynios dienos būna do šolta, o poskui kad atšyla. Vosarų vaikai tik loksto, birbia unt visas pusas kėp vorai. Atobirba ir draugėla su vyreliu iš Kupiškio, toks karštis […]