Oficiāli: Briedis apstiprināts par WBO čempionu

Apollo.lv

RFS papildina sastāvu ar Lietuvas izlases aizsargu Girdvaini

"Optibet" Latvijas futbola virslīgas klubs RFS papildinājis sastāvu ar Lietuvas izlases aizsargu Edvīnu Girdvaini, informē klubs.

Ukraina vīlusies par Krievijas atgriešanos Eiropas Padomes asamblejā

Cilvēktiesību organizācijā Eiropas Padome otrdien, 25.jūnijā, atļauts Krievijai pēc piecu gadu pārtraukuma atgriezties organizācijas Parlamentārajā asamblejā. Tas sadusmojis Ukrainu, jo Krievija joprojām ir anektējusi Krimas pussalu, ko atņēmusi kaimiņvalstij.

Lai sekotu kriminālprocesa gaitai, cietušajam pašam jāizrāda iniciatīva

Šobrīd kriminālprocesa reģistrs Kriminālprocesa likumā vairs nav paredzēts. Pirms likuma grozījumiem cietušais reģistrā varēja iepazīties ar visu būtisko informāciju par kriminālprocesu, ja šī informācija netika klasificēta kā izmeklēšanas noslēpums. “Lai gan šobrīd kriminālprocesa reģistrs no likuma ir izslēgts, tur norādītajai informācijai cietušajam joprojām ir jābūt pieejamai,” norāda Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurors Māris Leja.

Drosmīgas mammas dalās ar fotogrāfijām, kā viņu augumi izskatās pēc dzemdībām

Mēs dzīvojam laikā, kad sieviešu vidū priecājamies ne tikai par skaistu grūtnieces vēderu, bet arī cieņpilni attiecamies pret ķermeni arī pēc tam, kad tas padarījis visgrūtāko darbiņu uz pasaules – iznēsājis bērnu. Godāt pēcdzemdību ķermeni jeb "postpartum body" kļūst aizvien populārāk un īpašā sociālo tīklu akcijā ar tēmturi #this_is_postpartum (tiešā tulkojumā – šīs ir pēcdzemdības) to dara arī amerikāniete Mega Bogsa savā "Instagram" profilā un blogā. Kā Mega pati atklājusi CNN, viņas misija ir pārdefinēt sabiedrības pieņēmumu par to, kādam jāizskatās sievietes ķermenim pēc dzemdībām. Turklāt Mega to nedara viena – drīz vien aizvien vairāk sieviešu atmetušas kautrību un dalījušās ar saviem īpašajiem stāstiem.

Spēcīgas personības vienā ziedā

Pirmās senioru deju kopas Latvijā sāka veidoties pirms gadiem divdesmit, un drīz vien dejotgribētāji sarosījās arī Jelgavas pusē. Glūdas pagasta Nākotnē jau 1998. gadā tika izveidots deju kolektīvs “Sens, tik sens”, ko tobrīd vadīja...

Oficiāli: Briedis apstiprināts par WBO čempionu

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis oficiāli apstiprināts par Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostas glabātāju pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem).

Palīdzēt vismaz trīs cilvēkiem

Šonedēļ Līgatnes kultūras nama telpās notika Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā Donoru diena, kuru apmeklēja 14 cilvēki, no kuriem 12... Vairāk