NIPINURK: ÕNN on harjutamise asi! Aga kuidas harjutada?

Buduaar

19. juuni: Jäär ja Lõvi tugevdagu oma suhet, Sõnn võtku tervis käsile

Elu24

Võru vallas otsitakse kadunud Taissat

Lõuna-Eesti Postimees

Keskkriminaalpolitsei juht: uurimistes võib tulla tagasilöök

Forte

INSPIREERIVAD INIMESED INSPIREERIVAD I 29 inspireerivat mõtet Mai-Liis Kivistikult

GoodNews

U23 Euroopa meistrivõistlused kergejõustikus / European Athletics U23 Championships 08.07.2021 - 11.07.2021 -

https://www.piletilevi.ee

U20 Euroopa meistrivõistlused kergejõustikus / European Athletics U20 Championships 15.07.2021 - 18.07.2021 -

https://www.piletilevi.ee

Tutvumiskuulutused 1930ndatest: Appi! Ma vajan armastust!

Arvamus

Üle lõkke ja lati alt läbi. Jaanikuliste välimääraja

Sakala

Vaktsiinivõrdsus on meie kõigi asi

Sakala

Tippkohtumisel tuli teemaks ka Viljandi

Sakala

Selle lõunasöögi pärast ei kannatanud ükski loom

Sakala

Kus suitsu, seal tuletõrjujaid

Sakala

Ei saa me läbi Lätita

Pärnu Postimees

Johanna Roos: Terve mõistus – mis see on?

Pärnu Postimees

Kohvikupidaja Anneli Koppel: Sa jääd ellu, kui oled valmis muutusteks

Pärnu Postimees

Lugeja kiri: Veteranide pargist

Pärnu Postimees

Al Paldrok avab endises tex-mex-restoranis suvegalerii

Pärnu Postimees

19. juuni Sakala kuulutused

Sakala

Allakäigutrepp

Sakala

Janika Gedvil – abilinnapea, kes on töökaotusega juba arvestanud

Sakala

Joala räägib lõpuks suu puhtaks

Sakala

Kaks kanget «Viimse reliikvia» jälgedes

Sakala

Hapu ja kapsas, aga mitte hapukapsas - NOORTE NURK

eesti.ca - All news

US Open Note – Dollar charts best week of 2021; stocks, commodities under pressure

XM

Euroopa silmapaistvaim moekollektsioon sel suvel Pärnus

Veebiajakiri Femme

SAPTK korraldab ka tänavu Konservatiivse Suveakadeemia

Objektiiv

Case Study | Dribia – How Data Scientists Use a Custom API Client for Faster Planning

Ganttic

COVID-19 vastu saavad vaktsineerida ka vanuses 12+ lapsed

Tartu Ülikooli Kliinikum

Heintaimede esimese niite sileerimise optimaalne aeg lõpeb

MES nõuandeteenistus

Miks ei ole mul võimalik muuta sõidueksami aega, kui teistel esmase juhiloa taotlejatel on see võimalus olemas?

vastused.ee

Propastopi raamatukogu: Johanna Vehkoo „Valede paljastaja käsiraamat“

Propastop

Esimese COVID-i vastu vaktsineeritud patsiendi lahkamisel leiti viiruse RNA-d igas kehaorganis

Vanglaplaneet

4-väljundiga LNB Maximum Universal Quad PQ-4

Merge kauplus

Pelgulinna tänavate nimed ja sünnipäevad

Jaak Juske

Alates 14. august on Matkaauto vaba, broneeri juba täna!

Memas

ETL: EESTI TARBIJAKAITSE LIIT: Euroopa Komisjon nimetas ETL tegevdirektori Linda Läänesaare tarbijapoliitika nõuanderühma (CPAG) Eesti liikmeks.

japoliitika nõuanderühma (CPAG) Eesti liikmeks. | Eesti Tarbijakaitse Liit ..

E-posti konto parooli muutmine

Radicenter

UNENÄGUDE SELETAJA - ALUSPESU

UNENÄGUDE SELETAJA

Olde Hansa majamuusikud

Keskaja restoran ja elamused – Olde Hansa

Jüripäev lasteaias

Ajakiri Lasteaed

NIPINURK: ÕNN on harjutamise asi! Aga kuidas harjutada?

Õnnekoolitaja Dalí Getter Karat rõhutab, et õnn on harjutamise asi. Harjutama peaks iga päev. Parim on alustada hommikut mõne õnneharjutusega, näiteks Osho sisemise naeratuse meditatsiooniga või hoopis lihtsalt unistamise või tänulikkusega.

19. juuni: Jäär ja Lõvi tugevdagu oma suhet, Sõnn võtku tervis käsile

Ilusat laupäeva!

Ukraina ja Belgia selgitavad Kuldliiga teise finalisti

Võrkpalli Euroopa Kuldliiga teises poolfinaalis kohtuvad Ukraina ja finaalturniiri võõrustaja Belgia. Postimees näitab kell 21 algavat kohtumist otsepildis. Ülekanne algab 20.55.

Kuidas vormiti Robert Lewandowskist maailma parim jalgpallur? Kas ta põrub taas suurvõistlusel?

32-aastane poolakas Robert Lewandowski on viimastel aastatel olnud Euroopa tippklubide kaitseliinide suurim hirm.

Keskkriminaalpolitsei juht: uurimistes võib tulla tagasilöök

Riigikohtu eilne otsus mitte lubada uurimisasutustel kasutada kriminaalmenetlustes telekomiettevõtete kogutavaid kõneeristusi ja muid kasutajate andmeid võib tuua tagasilööke uurimistes, ütles keskkriminaalpolitsei juht Aivar Alavere Fortele.

INSPIREERIVAD INIMESED INSPIREERIVAD I 29 inspireerivat mõtet Mai-Liis Kivistikult

Herbazeni looja, joogatreener ja loodusterapeut Mai-Liis Kivistik rõhutab, et iga Eesti taim on väärtuslik, ka mürgised taimed, sest on seisundeid, kus mürk ravib. Ta ütleb, et taim tuleb alati meid õpetama ning me oleme loodusega üks ehk sarnasuse printsiipi järgides, sobivad ravimtaimed meie energiavälja tugevate väge andvate toetajatena. Siit leiad 14 inspireerivat mõtet Herbazeni loojalt, […] The post INSPIREERIVAD INIMESED INSPIREERIVAD I 29 inspireerivat mõtet Mai-Liis Kivistikult appeared first on GoodNews .

Päästeamet: külastuskeskus ei täida tuleohutusnõudeid

Päästeamet leidis Kaali külastuskeskuses olulisi tuleohutusnõuete rikkumisi, vaatamata sellele, et hoonele on antud nii ehitus- kui ka kasutusluba. Saaremaa vallavalitsusel kui endise Pihtla valla õigusjärglasel dokumentatsiooni külastuskeskuse kohta ei ole.

U23 Euroopa meistrivõistlused kergejõustikus / European Athletics U23 Championships 08.07.2021 - 11.07.2021 -

TULE ELA KAASA EUROOPA KERGEJÕUSTIKUSUVE TIPPVÕISTLUSELE JA TULEVIKUSTAARIDELE!   Tallinnas Kadrioru staadionil leiavad aset U23 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused kergejõustikus 8.-11. juulil 2021   Osta pilet varakult, sest kohtade arv staadionil on piiratud!   Ühe võistlussessiooni kohta pääseb staadionile kuni 1000 pealtvaatajat.   ●     Toimuvad hommikused ja õhtused sessioonid. Ühe sessiooni pileti hind on 15 eurot. ●     Pühapäevasele võistluspäevale on pakkuda 1000 päevapiletit hinnaga 30 eurot. ●     Kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud) pääsevad võistlustele tasuta Piletilevist soetatud 0-pileti alusel, mis on vajalik publiku arvu õigeks hindamiseks. Pealtvaatajatele on staadionile sissepääs ainult Kadrioru staadioni peaväravast, Roheline aas tänavale jääva parkla poolt.   Piletiomanikele tagatakse ligipääs Kadrioru peatribüüni vastastribüünile.   Pealtvaatajatele on kohapeal avatud toitlustus, kust on võimalik osta süüa/juua.   Ostetud pilet tagab staadionile pääsu vaid sellega seotud võistlussessioonile. Sessioonide vaheajal tuleb pealtvaatajatel staadionilt lahkuda.   Tule ja naudi staadionil ilusat suveilma ja häid sportlikke sooritusi! Toeta Eesti sportlasi!   Täpsema info ja sessioonide ajakava leiad U23 EM-i kodulehelt:   U23 Euroopa meistrivõistlused kergejõustikus 8.-11. juulil 2021 https://tallinn2021.ee/u23/ajakava/   Hetkeseisuga on staadionile võimalik lubada kuni 1000 pealtvaatajat sessiooni kohta, kellel pole vaja teha COVID-19 testi ega tõendada enda vaktsineeritust või haiguse läbipõdemist. Maski kandmine staadionil on soovituslik. Tuletame meelde, et viiruse oht pole kadunud ning staadionil viibides tuleb järgida Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti poolt kehtestatud nõudeid ja hügieenireegleid.   Kui tunned end haigena, jää koju!   Võistluste korraldajatele jääb õigus ja võimalus võistluste ohutusreegleid muuta ja täiendada, võttes arvesse kehtivaid viiruse leviku ennetamise piiran

U20 Euroopa meistrivõistlused kergejõustikus / European Athletics U20 Championships 15.07.2021 - 18.07.2021 -

TULE ELA KAASA EUROOPA KERGEJÕUSTIKUSUVE TIPPVÕISTLUSELE JA TULEVIKUSTAARIDELE!   Tallinnas Kadrioru staadionil leiavad aset U20 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused kergejõustikus 15.-18. juulil 2021   Osta pilet varakult, sest kohtade arv staadionil on piiratud!   Ühe võistlussessiooni kohta pääseb staadionile kuni 1000 pealtvaatajat.   ●     Toimuvad hommikused ja õhtused sessioonid. Ühe sessiooni pileti hind on 15 eurot. ●     Pühapäevasele võistluspäevale on pakkuda 1000 päevapiletit hinnaga 30 eurot. ●     Kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud) pääsevad võistlustele tasuta Piletilevist soetatud 0-pileti alusel, mis on vajalik publiku arvu õigeks hindamiseks.   Pealtvaatajatele on staadionile sissepääs ainult Kadrioru staadioni peaväravast, Roheline aas tänavale jääva parkla poolt.   Piletiomanikele tagatakse ligipääs Kadrioru peatribüüni vastastribüünile.   Pealtvaatajatele on kohapeal avatud toitlustus, kust on võimalik osta süüa/juua.   Ostetud pilet tagab staadionile pääsu vaid sellega seotud võistlussessioonile. Sessioonide vaheajal tuleb pealtvaatajatel staadionilt lahkuda.   Tule ja naudi staadionil ilusat suveilma ja häid sportlikke sooritusi! Toeta Eesti sportlasi!   Täpsema info ja sessioonide ajakava leiad U20 EM-i kodulehelt:   U20 Euroopa meistrivõistlused kergejõustikus 15.-18. juulil 2021 https://tallinn2021.ee/u20/ajakava/   Hetkeseisuga on staadionile võimalik lubada kuni 1000 pealtvaatajat sessiooni kohta, kellel pole vaja teha COVID-19 testi ega tõendada enda vaktsineeritust või haiguse läbipõdemist. Maski kandmine staadionil on soovituslik. Tuletame meelde, et viiruse oht pole kadunud ning staadionil viibides tuleb järgida Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti poolt kehtestatud nõudeid ja hügieenireegleid.   Kui tunned end haigena, jää koju!   Võistluste korraldajatele jääb õigus ja võimalus võistluste ohutusreegleid muuta ja täiendada, võttes arvesse kehtivaid viiruse leviku ennetamise

NATO velotuuri etapil väntas kaasa president Kersti Kaljulaid

Järjekorras teine NATO velotuur viib ligi kümne liitlasriigi sõdurid väntama mööda Eestit. Läbitakse üle 1000 kilomeetri ja kaasa lüüakse võidupüha pidustustel Paides. Velotuuri esimestel etappidel tegid kaasa NATO kindralleitnant Stuart Skeates ja president Kersti Kaljulaid.

Ööklubide uste taga looklesid piduliste järjekorrad

Suvepealinnaski on ööklubid piirangute tõttu suletud olnud üle poole aasta, aga läinud nädala reedest võivad meelelahutusasutused taas lahti olla kas või hommikuni, kui peavad kinni 50 protsendi täitumuse reeglist ega luba majja üle 600 peolise.

Üle lõkke ja lati alt läbi. Jaanikuliste välimääraja

Jaanipäev on eestlaste aasta suurim pidu. Sadagu taevast hapukapsast või laastagu maad muhkkatk – meie paneme vanale prahihunnikule tule otsa ja laulame varahommikuni ühte Fixi laulu, mis peaks tegelikult seadusega keelatud olema.Suvine pidu on meie põhiõigus ning kui see ära jätta, hakkavad jõed tagurpidi voolama ja ussid pistavad inimsoo pintslisse. Meie peame aastas ühe jaaniku saama, igaüks omal vildakal moel.

Vaktsiinivõrdsus on meie kõigi asi

Sel nädalal tunnistas Kanadas end süüdi abielupaar, kes rikkus jaanuaris koroonapiiranguid, et vaktsiinijärjekorras ette trügida. Võimaluse selleks andis Alaska piiri ääres asuvale Beaver Creeki linnakesele ja teistele haavatavatele piirkondadele tehtud erand, mis võimaldas seal juba toona vaktsineerida kõiki elanikke vanusest hoolimata.

Tippkohtumisel tuli teemaks ka Viljandi

Sel nädalal Šveitsis Genfis kohtunud Ameerika Ühendriikide president Joe Biden ja Venemaa president Vladimir Putin ei saanud üle ega ümber ka Viljandi-teemadest. Ehkki maailma pressis ja meie üleriigilises ajakirjanduses pole neile pööratud nii suurt tähelepanu kui Hiina ja NATO-ga seonduvale, ei saa kohtumisel arutatut tühiseks pidada.

Tarvastu lasteaias pakuvad lastele rõõmu pikakõrvalised sõbrad

Tarvastu lasteaed usub loomateraapiasse. Soe maja laste juurde on sellest kolmapäevast toodud kolm jänest. Direktor Tiiu Rõõmu sõnul on lemmikloomad haridusasutusse toonud palju rõõmu ja nad arendavad empaatiavõimet.

Selle lõunasöögi pärast ei kannatanud ükski loom

Inimene on kord juba üks neist loomadest, kes sööb teisi loomi. Me oleme leiutanud igasuguseid julmusi, mida teised liigid ei tunne, aga liha söömine pole üks nendest. See on looduses täiesti tavaline. Samas ei pea me sugugi alati liha sööma. Meile sobivad taimsed toidud samuti. Leidub ka inimesi, kes on võtnud vastu otsuse mitte kunagi liha süüa, ning nende osa järjest kasvab.

Kus suitsu, seal tuletõrjujaid

Esmaspäeval Viljandis Jakobsoni tänaval puhkenud äri- ja kortermaja põleng saatis võimsa suitsusignaali kogu linna kohale. Häiret märkasid linnaelanikud, keda ohtralt sündmuskohta uudistama valgus, ja loomulikult ka päästjad.

Kreeka maasikad on Viljandi ostjate hulgas väga menukad

Statistikaameti teatel on maasikate sissevedu Eestisse viimase seitsme aasta jooksul suurenenud kuus korda. Praegu tuuakse peamiselt maasikaid Kreekast ja impordi kõrghooaeg oli mais. Sama tendentsi on märgata Viljandis, siinsel suurimal edasimüüjal läheb praegu väga hästi.

Johanna Roos: Terve mõistus – mis see on?

Invakaart – tõend liikumis- või nägemispuudega inimesele või lihtsalt sinilillesinine kartong laisale ja isekale autojuhile? Kolmapäevane Postimees kirjutab: “Pooled invakaartide kasutajad osutusid terveteks inimesteks /.../, üks sõidukijuht kutsuti politseisse aru andma surnud inimese nimel oleva invakaardi kasutamise pärast.” Ent minu peas hakkab seepeale vasardama mõte: terve mõistus – mis see siis on? Igal juhul ei ole seda inimesel, kes arvab, et kuigi ta on terve, võib ta end ise pandud diagnoosiga mõnusalt invakohale sättida.

Kohvikupidaja Anneli Koppel: Sa jääd ellu, kui oled valmis muutusteks

Rannaküla Lindi vana koolimaja seisis aastaid tühjana, aga sai läinud aastast uued asukad, kellest üks on kohalik Anneli Koppel oma Vana Kooli kohvikuga. Mullu 1. augustist, kui Koppel söögikoha uksed valla lõi, on maja kärtsu ja mürtsu täis. Sellist nädalavahetust, kui koolihoovis ei toimu mõnd üritust, annab otsida. Täna toimub seal, muide, Lindi rahva suvehaku aiapidu.Anneli on särav ja rõõmsameelne, aga ise ütleb ta, et elu pole alati lill olnud. Üksikemana oli ta sunnitud üle kümne aasta eest asuma tööle üle lahe, et tasuda võlg, mille tõttu kodutalu äärepealt haamri alla läinuks. “Nägin võimalust, et saan kõik oma probleemid ära lahendada tänu Soomele,” ütleb ta.

Lugeja kiri: Eesti lipust ja lipupäevast

Pean nördimusega konstateerima, et 4. juunil, Eesti lipu päeval, mil Pärnu kui Eesti riigi sünnilinn oleks pidanud sinimustvalgeid lippe täis olema, see paraku nii ei olnud. Lippe võis ühe-kahe käe näppudel üles lugeda, sealhulgas era­majadel.

Lugeja kiri: Veteranide pargist

Sisenesin Papiniidu silla kõrval asuvasse Veteranide parki tagaküljelt raudteetunneli kaudu. Omal ajal punaväelaste lagastatud metsatukk pakub praegusel ajal koos jõekaldani ulatuva männinoorendikuga looduskauneid vaateid. Põõsaste vahel jalutades silmasin disc golf’i korve. Neid märgates adusin ohtu ja et juhuslikult mitte sattuda mõne lendava ketta teele ette, püüdsin kõrvale hoida.

Osa autojuhte sõidaks lillepottidestki üle

Neid, kes liiguvad jalgsi või rattaga Pärnu jahi­sadamast keskranna suunas, tabab Ringi 37 juures katsumus: kuidas seal seisvate autode vahelt läbi pääseda? Nimelt on jõeäärse tänava lõppu, linnamaale, maha joonitud parkla, aga kergliiklejatele pole läbipääsu jäetud.

Al Paldrok avab endises tex-mex-restoranis suvegalerii

Omaaegse tex-mex-restorani ruumides on eksootiliste toitude ja värvi­kirevate sombreerode asemele tekkinud Eesti ja väliskunstnike taiesed, skulptuurid – kujur ja tegevuskunstnik Al Paldrok avab seal peagi suvegalerii.

Allakäigutrepp

Enamasti võiks nädala ehitiseks valida mõne suure ja kiitust vääriva hoone. Seekord on selleks trepp. Aga mitte tavaline! Esiteks on tähelepanuväärne, kuidas see välja näeb. Juba mõnda aega on viljandlased internetifoorumites ilkunud kiiskava vase, mitte eriti loodis tasapinna ja klotsidele toetuva kummalise konstruktsiooni üle.

Janika Gedvil – abilinnapea, kes on töökaotusega juba arvestanud

Hiljuti erakonnavahetusega poleemikat tekitanud Viljandi abilinnapea Janika Gedvil teab, et oma julge käigu tõttu peab ta ametist lahkuma, kuid loodab, et kunagi avaneb uuesti võimalus sellel kohal töötada. Samuti näeb ta end poliitikas edasi pürgimas.

Kaks kanget «Viimse reliikvia» jälgedes

Kas teie teate, kus kohas vaba mees Gabriel Ivo ­Schenkenbergilt pistodaga sai või kus parun von Risbieter kaarikust välja tõugati ja musketiga maha kõmmutati? Asuvad ju 1969. aastal vändatud kultusfilmi «Viimne reliikvia» võttepaigad suuremalt jaolt Eestis. Kui võtta ette retk ühel meie kaunimal matkarajal Taevaskojas, võib päris mitut neist oma silmaga kaeda.

Motorola toob välja oma tugeva kestvustelefoni Defy

st värvi), korpusel on krobeline tekstuur, mis muudab selle paremini haarduvamaks. Eemaldatava kaelapaela või randmerihma abil saab selle kaasa haarata. Protsessoriks on Qualcomm Snapdragon 662, operatiivse mälu mahtu 4 GB ja välkmälu 64 GB. Midagi pole üleliia palju, ei protsessorivõimsust (odavama keskklassi seadmetele suunatud kiibistik) ega ka mälumahtu, aga ilmselt ajab mobiilsel kasutajal välitöödel asja ära, kui mängimist või muid protsessorit koormavaid tegevusi tihti ei tehta. Mobiil on paksem ja raskem, kui tavaliselt, mis on ka loomulik kestvustelefoni kohta - kaal 232 grammi ja paksus 10,9 mm ehk üle sentimeetri.  Saadavus ja hind Motorola Defy tuleb lähinädalatel Euroopas ja Baltimaades müügile soovitusliku hinnaga 329 eurot. Vaata videot telefoni tutvustusega: TEHNILISED ANDMED: Veekindel - kuni 1,5 m kuni 35 minutit, topelttihendatud korpus Liiva, tolmu, mustuse, niiskuse ja soolaudu suhtes vastupidav - sertifitseeritud IP68 standardile vastavaks Sõjaväestandardile MIL-SPEC 810H vastav ehk äärmuslike temperatuuride, vibratsiooni ja põrutuste suhtes vastupidav Peab vastu korduvalt 1,8 meetri kõrguselt terasele kukkumise. Struktuurselt tugevdatud PCB ja kaelapael Pestav seepide ja pehmete desinfektsioonivahenditega 5000 mAh aku, 20 W TurboPower kiirlaadimine. Aku kestab keskmiselt kaks päeva USB C pesa, veekindel port 6,5-tolline ekraan HD+ eraldusvõimega, kaitstud 0,7 mm paksuse Corning Gorilla Glass Victus kriimustuskindla kattega ja 0,5 mm süvistatud. Kasutatav märgade sõrmedega Android 10 (versioon 11 tuleb sügisel 2021, versioonile 12 tõenäoliselt ei uuendata) 4 GB RAM, 64 GB välkmälu, laiendatav microSD mälukaardiga Qualcomm SnapDragon 662 2 GHz kaheksatuumaline protsessor Põhikaamera 48 MP f/1.8 + 2 MP sügavussensor + 2 MP makrokaamera, 8 MP esikaamera Andmeside LTE Cat 4, VoLTE, VoWiFi, kanalid 1/2/3/5/7/8/18/19/20/26/28/38/40/41; 3G HSPA+ kanalid 1/2/5/8/19; 2G GSM kanalid 2/3/5/8 Programmeeritav kiirklahv PTT-režiimiga

Reporter: Lasnamäel üksikema tapnud eakas mees astub kohtu ette

Põhja ringkonnaprokuratuur saatis kohtusse kriminaalasja, milles süüdistab 80-aastast Matit Tallinnas Lasnamäel oma ülemise korruse naabri, 36-aastase Polina tapmises laste silme ees. Lisaks sai mees süüdistuse ebaseadusliku tulirelva omamises.

Stomatoloogia kliiniku viimane pidu enne kolimist Maarjamõisa meditsiinilinnakusse

Täna õhtul toimus Raekoja platsil Tartu ülikooli kliinikumi stomatoloogia kliiniku kolimispidu, kus Tartu 2024 kultuuripealinna meeskond tänas kliinikumi töötajaid Tartu Saksikoori kontserdi ja tänusõnadega.

Hapu ja kapsas, aga mitte hapukapsas - NOORTE NURK

Mida Markus korjab? Seljas on tal roheline skaudi/vormi pluus ja matka/kaaslasteks teised hundud, kellest enamik on tüdrukud. Nii on Eestis. Oli 16. lehe/kuu (mai) Tädu õppe/rajal Tallinna külje all Viimsi pool/saarel (penisula). Poiss nopib midagi oma pihku ehk peo/pessa, nii nagu linnud viivad toitu poegadele pessa. Marju veel ei ole ja seeni päris otse metsas nii ei sööda – Markus pistab kogu aeg midagi põske! Kindlasti pole see ka väike värske naadi-, või/lille-, ega nurme/nuku/leht, mida ema küll salatisse kevadel puistab. Sööma kutsub varjulise metsa all midagi tugeva/maitselist, mis meelitab sööma aina veel ja veel...

Sony sisenes droonimaailma ja esitles uut drooni proffidele – Airpeak S1

Sony uuest profidroonist, mis pole pelgalt mänguasi, vaid tõsine tööriist parimate kaamerate ja stabilisaatoritega, sahistati juba enne selleaastast CES-messi. Nüüd, juuni keskel tuli uus lennumasin ilma suurema kärata välja ning jõuab sügisel maailma poodidesse. Tegemist on foto- ja videograafidele ning teistele õhust head pilti vajavatele spetsialistidele suunatud tippkvaliteediga tootega. Loe " Sony sisenes droonimaailma ja esitles uut drooni proffidele – Airpeak S1 " täispikka artiklit portaalist Digigeenius .

US Open Note – Dollar charts best week of 2021; stocks, commodities under pressure

Dollar keeps FOMC power  The US dollar, the world’s reserve currency, is heading for its best weekly trade in nine months buoyed by the FOMC`s hawkish turn, which bolstered the outlook for the US economy and put European currencies and commodities on the back seat. US stocks fall but tech sector holds resilient Global stock indices also retreated in fear of higher interest rates for US businesses in the next few years and on concerns other central banks could also [..]

Euroopa silmapaistvaim moekollektsioon sel suvel Pärnus

Sel suvel avab Pärnu Muuseum koostöös Aleksandr Vassiljevi Fondiga uksed kuurordimaailma, kus üks ajastu järgneb teisele, krinoliin muutub turnüüriks ja turnüür vabaks korsetita riietuseks, pikast ja raskest kleidist saab revolutsiooniline minikleit. The post Euroopa silmapaistvaim moekollektsioon sel suvel Pärnus appeared first on Veebiajakiri Femme .

25 täiesti mõttetut pisiasja autos, mis meie lugejaid häirivad

Konverentsil “Ebaõnnestumine – uue edu alus” pidas kunagi pikema sõnavõtu Jumal, kes rääkis, millised on tema ebaõnnestumised ja kahetsused. Näiteks “see tunne, kui astud ja arvad, et on veel üks aste, aga tegelikult ei ole” või “eterniit, populaarne ehitusmaterjal”.* Loe " 25 täiesti mõttetut pisiasja autos, mis meie lugejaid häirivad " täispikka artiklit portaalist Autogeenius .

MyFitness Kristine klubi meeste saun on suletud hooldustöödeks alates 19.06

Alates 19.06.21 on MyFitness Kristiine klubi meeste saun suletud hooldustöödeks. Anname täiendavalt teada kui saun on taas avatud. Sauna hooldustööde ajal, on MyFitness Kristiine klubi meesliikmetel MyFitness+ täispaketi võimalused treenimiseks klubides Eestis, lisatasuta. Palume vabandust ebamugavuste pärast ning täname mõistva suhtumise eest! MyFitness tiim The post MyFitness Kristine klubi meeste saun on suletud hooldustöödeks alates 19.06 appeared first on MyFitness .

Video: Jumal ise ärgitab vaktsineerima!

Kui meil siin Eestis on käimas rohkem “traditsioonilised” vaktsineerimiskampaaniad, mis põhinevad vaktsiinide tõhususe üleskiitmisel, nende lauspropageerimisel ning mittevaktsineerijate suunas näpuviibutamisega, siis Saksamaal, Põhja-Vestfaali liidumaal väikeses katoliku kirikus Wewelsburgis juhatab inimesi vaktsineerima ei keegi muu kui Jumal ise.   Wewelsburgis asuvas väikeses katoliku kirikus aitab Jumala poole pöördumisel kaasa moodne tehnika – meeleolu loovad rahustava mõjuga […] The post Video: Jumal ise ärgitab vaktsineerima! appeared first on Telegram .

SAPTK korraldab ka tänavu Konservatiivse Suveakadeemia

Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) korraldab 17. The post SAPTK korraldab ka tänavu Konservatiivse Suveakadeemia appeared first on Objektiiv .

Umbe jooksnud usaldus

Leevendus on saabunud. Sügiseni, mil protseduurimänguga lõpuni kurnatud parlament jälle korraliseks tööks kokku tuleb, saab Eesti ühiskond puhata poliitilise klassi liikmete katkematu üksteise umbusaldamise tõttu ja uudiste kaasabil iga päev sisendatavast mõttest, et mitte kedagi neist ei saa usaldada, kui nad ise üksteist ei usalda. Umbusalduse avaldamine ei ole midagi uut, seda on Eestiski harrastatud […]

Case Study | Dribia – How Data Scientists Use a Custom API Client for Faster Planning

Dribia describe themselves as a “data innovation studio.” And for the past 4 years, this rapidly expanding Barcelona-based company has been helping their clients build on-demand solutions using artificial intelligence and data science. In their quest to improve upon their own workflow, they came across Ganttic’s online resource planner. Coupled with a custom-built API client... The post Case Study | Dribia – How Data Scientists Use a Custom API Client for Faster Planning appeared first on Ganttic .

COVID-19 vastu saavad vaktsineerida ka vanuses 12+ lapsed

17. juunist on oodatud COVID-19 vastu vaktsineerima ka lapsed alates vanusest 12 eluaastat. Vaktsineerimiseks kasutatakse Pfizer/BioNTech COVID-19 vaktsiini. Alaealistele peab broneeringu tegema lapsevanem või ametlik hooldaja, kes peab ühtlasi last vaktsineerimisel saatma.  Uue vanuserühma vaktsineerimine toimub samamoodi kui teistel – tuleb broneerida aeg ning minna õigel ajal kohale, kaasas isikut tõendav dokument. Pfizer/BioNTech vaktsiiniga vaktsineerimisel tuleb kuue nädala pärast teha ka teine doos, selle aeg antakse esimese doosi tegemisel. The post COVID-19 vastu saavad vaktsineerida ka vanuses 12+ lapsed appeared first on Tartu Ülikooli Kliinikum .

Marko Mäetamm: koeraga jalutamise plussid ja miinused. “Amatöör arutleb”

Mulle üldjuhul meeldib koeraga jalutamas käia. Mõned kuud tagasi koera võttes ei tulnud mulle pähegi, et see mulle […] The post <b>Marko Mäetamm:</b> koeraga jalutamise plussid ja miinused. <i>“Amatöör arutleb”</i> appeared first on Edasi - Innustav ja hariv ajakiri .

Heintaimede esimese niite sileerimise optimaalne aeg lõpeb

Sileerimise info 14. juuni analüüside alusel avaldati 17. juuni õhtul Heintaimede sileerimise info 14.06. analüüside alusel (PDF) Heintaimede analüüsi andmed 14.06. analüüside alusel (PDF)   foto: H.Tamsalu Nädalaga lisandus üle Eesti efektiivste temeperatuuride summale 84–93 kraadi: 13. juuniks oli Pärnus 411, Võrus 393 ja Valgas 390, Jõgeval 356; kõige vähem kogunes Kuressaarde, Sakku ja Kuusikule, vastavalt 334, [...] The post Heintaimede esimese niite sileerimise optimaalne aeg lõpeb appeared first on MES nõuandeteenistus .

Miks ei ole mul võimalik muuta sõidueksami aega, kui teistel esmase juhiloa taotlejatel on see võimalus olemas?

Eksamiaja muutmine ei ole mitte niivõrd õiguslik küsimus, kui halduskorralduse valdkonda kuuluv. Soovitan vastava küsimusega pöörduda kirjalikult Transpordiameti poole, et ...

Esimese COVID-i vastu vaktsineeritud patsiendi lahkamisel leiti viiruse RNA-d igas kehaorganis

Jamie White | Infowars Esmakordne COVID-19 vastu vaktsineeritud patsiendi surmajärgne uuring näitas, et viiruse RNA-d leiti patsiendi igas kehaorganis, mis tähendab, et vaktsiin on kas ebaefektiivne või et koroonaviirus levib vaktsineeritud isikutel tegelikult kiiremini. Juunis [...] The post Esimese COVID-i vastu vaktsineeritud patsiendi lahkamisel leiti viiruse RNA-d igas kehaorganis appeared first on Vanglaplaneet .

Pelgulinna tänavate nimed ja sünnipäevad

Põhja-Tallinna linnaosa lõunaosas laiuva Pelgulinna asumi sünd jääb 1870. aastatesse, kui Balti raudtee andis hoo tööstusrevolutsioonile ja kiirele linnastumisele. Panin kirja Pelgulinna asumi tänavate sünnipäevad. Uuemate uulitsate puhul on need teada kuupäevaliselt. Samas on mitmed Pelgulinna tänavad tegelikult veelgi vanemad, lihtsalt ühel hetkel on need saanud uue nime. Siinsest nimekirjast leiate tänava tänase nime andmise kuupäeva. Kui tänav on varem teist nime kandnud, olen lisanud ka tänava endised nimed ja rajamise aja. Kõigi Pelgulinna tänavate ja nende äärses asuvate majade ajaloost olen oma blogis varasemalt pikemalt kirjutanud. Igatahes on tore näha, et juba mitme Pelgulinna tänava rahvas oma kodu-uulitsa sünnipäeva üheskoos tähistanud on:) Aarde tänav - 27.08.1930 Aru tänav - 26.10.1932 Auna tänav (Muru tänav) - 25.09.1959, 26.10.1932 Ehte tänav - 25. 11.1966 Heina tänav - 1882 Helme tänav - 26.01.2005 Hipodroomi tänav - 13.03.2013 Härjapea tänav - 1881 Kaera tänav - 22.02.1955 Kesa  tänav - 16.08.2017 Kolde puiestee - 29.09.1926 Kõrre tänav - 29.09.1926 Lible tänav - 8.04.2015 Luste tänav - 25.02.1941 Maisi tänav (Muru tänav) - 22.04.1960, 14.01.1925 Mullamaa (Mulla põik) - 16.08.2017, 13.06.1958 Mulla tänav - 27.08.1930 Nabra tänav (Sambla tänav)  - 25.09.1959, 1910 Nisu tänav - 25.02.1941 Orase tänav - 26.10.1932 Paavli tänav (Aleksandr Popovi tänav) - 17.01.1923 Paldiski maantee (Läänemaa maantee) - 18. sajand Pebre tänav (Sõnajala, Olga tänav) - 25.09.1959, 1911 Preesi tänav - 27.08.1930 Ristiku põik - 1957 Ristiku tänav (Oskari tänav) - 24.05.1939, 1910 Rohu tänav - 1900 Roo tänav (Alberti tänav) - 24.05.1939, 1910 Rukki tänav - 25.02.1941 Saue tänav (Lau/Lao tänav) - 13.11.1929, 1921 Sõle tänav (Karl Marxi puiestee, Admiral Makarovi tänav) - 27.08.1930 Sõmera tänav - 18.03.1931 Söödi tänav - 26.10.1932 Taime tänav - 26.10.1932 Telliskivi tänav - 1882 Timuti tänav (Tarabella tänav) - 24.05.1939, 19

Alates 14. august on Matkaauto vaba, broneeri juba täna!

Soodsaim matkaauto Ida-Virumaal vabaneb 13.08.21 ja alates 14.08.21 on jälle valmis reisiks. Matkasuvilaga reisimine on väga lihtne ja mugav. Kui oled plaaninud minna reisima autosuvilaga, siis soovitame broneerida matkabuss juba varakult! Matkaauto rentimine on lihtne — valid matkabussi ja valid kalendrist sobivad rendi alguse ja lõpu kuupäevad ning kellaajad. Tasuda saad kiirelt erinevate pangalinkide kaudu […] The post Alates 14. august on Matkaauto vaba, broneeri juba täna! appeared first on Memas .

Sillamäe radioaktiivsete jäätmete hoidla — väärtuslike maavarade minevik, tulevik, olevik

Põhja-Eesti rannikumadalikule jääb suuremas osas Kirde-Eesti tähtis tööstuslinn Sillamäe, sealse toksiliste ja radioaktiivsete jäätmete hoidlaga. 20 aastat tagasi nähti hoidlas veel potentsiaali riigi suurimaks keskkonnakatastroofiks, kuid seni on riigi pingutused vilja kandnud ning ümbritsevat vett ja õhku pöördumatu saastumise eest kaitsnud.

ETL: EESTI TARBIJAKAITSE LIIT: Euroopa Komisjon nimetas ETL tegevdirektori Linda Läänesaare tarbijapoliitika nõuanderühma (CPAG) Eesti liikmeks.

ETL      EESTI TARBIJAKAITSE LIIT   Euroopa Komisjon nimetas  ETL tegevdirektori Linda Läänesaare tarbijapoliitika nõuanderühma (CPAG)  Eesti liikmeks.   Nõuanderühma eesmärgiks on nõustada Komisjoni erinevates tarbijapoliitika valdkondades ja aidata kaasa uue tegevuskava 2020-2025 jõustamisele tagamaks tegevuskava poliitilise visiooni, regulaarselt üle vaadata ja hinnata saavutatut võtmevaldkondades, aga samuti välja töötada sisendit iga-aastasele Euroopa Tarbijate Tippkohtumisele. Enne CPAG-i […]

E-posti konto parooli muutmine

Kui Te teate e-posti konto praegust parooli, siis saate selle muuta veebimeili kaudu, valides veebimeilis “Webmail Home > Password & Security”. Lahtritesse “New Password” ja “Confirm New Password” sisestage e-posti konto uus parool ning vajutage nupule “Save”. NB! Nupule “PASSWORD GENERATOR” klikkige ainult juhul, kui soovite, et cPanel ise genereeriks suvalise parooli e-posti kontole!   Kui Te ei tea e-posti konto praegust parooli, siis saate määrata […]

Millised tehnilised rikked jätavad kasutatud autode omanikke enim hätta?

Sisuturundus Kui kodumaisel järelturul sobivat sõidukit ei leidu, vaatavad paljud autoomanikud välismaa poole – peamiselt Saksamaale, kust pärit sõidukid moodustavad peaaegu poole kõigist välismaalt imporditud autodest. Kuigi uskumus sealsete kasutatud autode kvaliteedist peab reeglina ka paika, tasub endiselt meeles pidada, et seisund sõltub ennekõike konkreetsest sõidukist. Kasutatud autode turg on Eestis uskumatult dünaamiline ning Saksamaalt […]

Olde Hansa majamuusikud

Igal laupäeval ja pühapäeval (14:00 – 16:00) mängivad majas Olde Hansa muusikud. Meeli rõõmustavad 15. sajandi heliloojate tööd ning instrumentideks on autentsed keskaegsed pillid – rataslüüra (hurdy gurdy) viiul, torupillid, flöödid ja LAUDA BRONEERIMA The post Olde Hansa majamuusikud appeared first on Keskaja restoran ja elamused - Olde Hansa .

Jüripäev lasteaias

See juhtus ammu, palju aega tagasi. Kui Rakke lasteaeda Leevike ilmus võlur. Nii algab muinasjutt, mis algas meie  majas jüripäeval. Kellahelinaga saabus võlur,  kes võlus välja Niff- Niffi, Naff-Naffi ja Nuff-Nuffi. Nende tegemisi jagasid nad kogu lasteaiaperele, kutsudes lapsi etendusest … Jätka lugemist →