Koroonatõend: miks sul seda vaja on ja kuidas seda kasutada?

Geenius

Uudo Sepa kallim Kendra Katrina diabeedist: see on terve elu olnud minu igapäevaelu normaalne osa

Elu24

Ülekäigurajal kukkunud rattur sai viga

Pärnu Postimees

Propagandakuu juuli 2021

Propastop

Bioloog Kai Künnis-Beres: Kuidas terve inimene viirust levitab, pole selgitanud ükski arst ega geneetik

Telegram

Rein Veidemann: Edasi on nagu üks “idukogukond”, mille autorid ajavad innuga idu-ettevõtte asja. “Edasi on ka minu mõte”

Edasi – Innustav ja hariv ajakiri

Vaksali tänav avatakse reedel

Sakala

Rõõmu rõõmu peale

Sakala

Politseikaatri suvi on olnud rahulik

Sakala

Präänikud

Sakala

Meie kandi kergejõustiklased aitasid Eesti võidule

Sakala

Kui palju on Viljandis toidukohti? Poolsada!

Sakala

Kalvi Märtin: haljastuse üle on Viljandis peetud väga pikki ja põhimõttelisi vaidlusi

Sakala

Jätku leiba!

Sakala

5. augusti Sakala kuulutused

Sakala

Tänane Emajõe suvekontsert jäi selle aasta viimaseks

Tartu Postimees

Suitsiidisalk: uus missioon 06.08.2021 - 08.08.2021 -

https://www.piletilevi.ee

US Open Note – Dollar jitters rise and commodity currencies flicker green

XM

Heida pilk Olümpiale – vaata videot!

OHO Live TV Eesti

Tartuffil nõutakse külastajatelt koroonapassi juba enne valitsuse korralduse jõustumist

Vanglaplaneet

Kunstihoone galeriis avatakse T-särkide näitus

Veebiajakiri Femme

Feminist Lilli Suburg sai Pärnus pärna

Sirp

EKI: Eesti majanduse väljavaade paraneb

Veebikiri.ee

Secrets to Become a Successful Project Manager

Ganttic

Kuidas registreerida domeeni?

Radicenter

Projekt SmartProtect

MES nõuandeteenistus

Koroonatõend: miks sul seda vaja on ja kuidas seda kasutada?

Tahad ka järgmisest nädalast käia restoranis, kinos, kontserdil, spordiklubis, spaas või jumalateenistusel? Siis ole valmis igal uksel oma nakkusohutust tõendama. Kõige mugavam on selleks tasku pista koroonatõend. Teeme selgeks, mis see koroonatõend on, kus seda vaja läheb ja kuidas seda kasutada. Loe " Koroonatõend: miks sul seda vaja on ja kuidas seda kasutada? " täispikka artiklit portaalist Tervisegeenius .

Terapeut Irene Kaljuste soovitab raamatuid, mis aitavad terveneda

Rännaku meetodi terapeut Irene Kaljuste jagab viite raamatusoovitust, mis tutvustavad rännakut. See on meetod, mis aitab avada sisemist jõudu ja tarkust, et muuta oma elu.

Uudo Sepa kallim Kendra Katrina diabeedist: see on terve elu olnud minu igapäevaelu normaalne osa

Uudo Sepa kallim ja tuntud sisulooja Kendra Katrina Könnel jagas Instagramis, et põeb I tüüpi diabeeti. Noore naise sõnul levivad haigusega seoses ka mitmed väärad arusaamad. 

Tallinna Kammerorkestri kontserdid toimuvad vastavalt koroonaohutusreeglitele

12.-19. augustil toimuvale „Heino Eller. Eesti eleegia“ kontserttuurile ja Triigi Filharmoonia hooaja lõppkontserdile pääsemiseks on kohapeal olemas ka tasuta COVID-kiirtesti tegemise võimalus. Seda saavad kasutada inimesed, kellel ei ole COVID-tervisetõendit võimalik esitada. Alates 9. augustist kehtivad Eestis kultuurisündmustele uued piirangud ja korraldaja sõnul toimuvad kõik kontserdid uusi nõudeid arvesse võttes. „Meil on olemas kõik võimalused, […] The post Tallinna Kammerorkestri kontserdid toimuvad vastavalt koroonaohutusreeglitele appeared first on GoodNews .

Kasutatud Peugeot 308: Euroopa aasta auto, aga kesise praktilisuse ja töökindlusega

Praegugi uuena müügil olev Peugeot 308 on omas klassis pakkunud mõndagi uuenduslikku. Aga töökindlusega on sel kohati päris tõsiseid probleeme. Loe " Kasutatud Peugeot 308: Euroopa aasta auto, aga kesise praktilisuse ja töökindlusega " täispikka artiklit portaalist Autogeenius .

5-MINUTI RETSEPT: Luisa Rõivase särtsakas peedihummus

Pole midagi mõnusamat, kui üks kiire ja maitsev retsept, mida saab mõnusalt nii snäkilauale serveerida kui ka näiteks hommikul võileivakattena kasutada.

Uus muusika festivalil Jazzkaar 2021

Festival Jazzkaar 2021 toimub! 23.–29. augustini aset leidev sündmus muudab Telliskivi Loomelinnaku suviseks jazzioaasiks üllatades kuulajaid uue muusika ja värskete kontserdikavadega. Festivalile on oodatud nakkusohutuse kontrolli läbinud külastajad, kohapeal on avatud kiirtestimise punkt.

Bioloog Kai Künnis-Beres: Kuidas terve inimene viirust levitab, pole selgitanud ükski arst ega geneetik

Maailmas on tuhandeid teadlasi, kes koroonakriisi murekohtadele tähelepanu pööravad (nt Great Barringtoni deklaratsiooni algatajad, HART, PANDA jne), õnneks on ka Eestis neid, kes julgevad kahelda ja küsimusi esitada. Juba möödunud aastal ütles TTÜ immunoloog Sirje Rüütel Boudinot, et Eestis on koroonapaanika üle võlli läinud. Nüüd on sama ülikooli bioloog Kai Künnis-Beres ühes Facebooki lõimes huvitava […] The post Bioloog Kai Künnis-Beres: Kuidas terve inimene viirust levitab, pole selgitanud ükski arst ega geneetik appeared first on Telegram .

Janek Kehrast - rabelejast mees puuris

12. mail rääkisime Ypsilonis loo, mille keskmes olid Aseri rehabilitatsioonikeskus ning sealsed asukad. Kuigi videomaterjali kogunes üpriski palju, jäi see toimetuse otsusel siiski riiulile. Seniks. Tänaseks on Janek, kellega aprillis intervjuu tegime, taas tänaval ning taas tsüklis. Kohtusime temaga juuli alguse leitsakus ning uurisime põhjuseid. Tema enda loal avaldame tema loo. Mõtisklemiseks ning arutlemiseks.

Rein Veidemann: Edasi on nagu üks “idukogukond”, mille autorid ajavad innuga idu-ettevõtte asja. “Edasi on ka minu mõte”

Juulist detsembrini ilmub Edasi veergudel meie kirjastuse 5. sünnipäeva puhul lühiintervjuude sari “Edasi on ka minu mõte”, kus uurime […] The post <b>Rein Veidemann:</b> Edasi on nagu üks <i>“idukogukond”</i>, mille autorid ajavad innuga idu-ettevõtte asja. <i><i>“Edasi on ka minu mõte”</i></i> appeared first on Edasi - Innustav ja hariv ajakiri .

Viljandi motoparemik hõivas Tihemetsas pjedestaalid

Läinud nädalavahetus oli motosportlastel tihe: kui laupäeval sõideti Türi lähistel Kihli motokeskuses Castrol Eesti motokrossi meistrivõistluste sooloklasside eelviimane etapp, siis pühapäeval peeti Tihemetsas Eesti noorte motokrossi karikavõistluste ja Pitbike’i meistrivõistluste teist etappi.

Rõõmu rõõmu peale

Eakate elu on elavnenud nagu paisu tagant valla pääsenud vesi. Juuni lõpus ruttasime Sakala keskusesse tähistama Viljandi pensionäride liidu 30. tegevusaastat. Et see nii pidulikuks ja meeleolukaks kujunes, ei osanud ette kujutada. Ansambel Rukkilill laulis Sirje Reinu juhtimisel kõigi kohalolijate südamed lahti. Tundsime end nagu presidendi vastuvõtul!

Pēteris Ūdris: Uue tänava vahtrad saavad ohvripuudeks

TAMME POJAD ja pärna tütred … Minu isamaal mõistetakse nende väljendite all noori inimesi. Tamm sümboliseerib mehe jõudu, pärn naise ilu. Mida vanemaks puud saavad, seda enam neid kaitstakse. Kui nad on mitusada aastat vanad ja nende ümbermõõt on mitu meetrit, kutsutakse neid põlistammedeks ja põlispärnadeks ning lülitatakse nende vaatamine õpilasekskursioonide marsruutidesse.

Politseikaatri suvi on olnud rahulik

Eelmisel aastal Viljandi järvele toodud politseijaoskonna kaater on käesoleva suve jooksul tööd saanud vaid mõne korra, kuid on Viljandi politseijaoskonna korrakaitseametniku Alvar Pähkli sõnul täitnud ennetusabinõu eesmärki.

Männimäe trikipark vajab värskendust

Jakobsoni kooli kõrval paiknev trikipark on ekstreemsportlaste seas üks populaarsemaid, kui mitte kõige populaarsem harjutusväljak Viljandis. 2012. aastal värskenduskuuri läbinud park on olnud agaras kasutuses ning rampidelt kulumisjälgi leida pole keeruline. Asjaarmastajad ise peavad olukorda ohtlikuks ning ootavad, et trikipark saaks põhjaliku uuenduskuuri.

Meie kandi kergejõustiklased aitasid Eesti võidule

Läinud nädalal võttis kergejõustiku järelkasv Balti meistrite selgitamiseks mõõtu Lätis ja Leedus Balti võistkondlikel meistrivõistlustel. Lisaks Eesti koondislastele andsid U18 Eesti noortekoondise võidule viimise eest oma panuse kaks nädalat tagasi Eesti noorte meistrivõistlustel U18 mitmevõistluses kaksikvõidu võtnud Marten Roasto ja Andreas Hantson.

Kui palju on Viljandis toidukohti? Poolsada!

Viimasel ajal on uudsust otsivate kundede rõõmuks Viljandis avatud üpris mitu uut restorani ja kohvikut ning valik on lai – pakutakse nii pitsasid, veganitoitu, hiina toitu, sušit, restoranitoitu ja ka klassikalisi kohvikuroogasid. Ettevõtjate hinnangul on konkurents tihe.

Kirke Reier võitis Poolas naisjuunioride grupisõidu

Läinud nädalavahetusel oli Eesti naiste maanteeratturite koondis, kuhu kuulub ka kolm Viljandi rattaklubi kasvandikku, võistlustules Poolas Golub-Dobrzynis rahvusvahelisel tuuril. Grupisõidus pälvis viljandlanna Kirke Reier juunioride arvestuses esikoha.

Kalvi Märtin: haljastuse üle on Viljandis peetud väga pikki ja põhimõttelisi vaidlusi

Viljandi tänavate uuendamisega kaasas käiv suurte puude mahavõtmine on nii mõnegi linlase murelikuks teinud. Abilinnapea Kalvi Märtin selgitab, millest linnajuhid haljastust planeerides lähtuvad.

Jätku leiba!

Viljandi kodulehe andmetel on linna praegu sisse kirjutatud 16 756 inimest. Tegelik linnas liikujate arv on aga väga hägune, sest teps mitte kõik sissekirjutusega inimesed siin ei ela. Tasakaalustamiseks muidugi paljud valdade elanikud töötavad Viljandis või käivad siin tihti. Lisaks veel turistid, keda eriti suvel ohtralt meie kanti satub. Ikkagi tundub ligi viiskümmend söögikohta niisuguse linnakese kohta üllatav arv. Kui tekib mõte välja sööma minna ja pead murda, et no kuhu ometi, siis tundub, et söögikohti on meil umbes kaks ja pool, mitte enam.

Youtube on alles neljas allalaetuim videoäpp, need kolm on veel populaarsemad

tuli sarnane lühivideote võimalus Reels, millega on võimalik samamoodi üle ekraani lühivideoid teha. Uudised Mängud Mobiiltelefonid Tarkvara PDF > ..

Tänane Emajõe suvekontsert jäi selle aasta viimaseks

Emajõe suvekontsertide kava jätkus täna kell 20, kui linnalaval esines vokaalansambel Greip. Üles astuti sedapuhku Autovabaduse puiesteel, mis on avatud veel loetud päevad 8. augustini. Tegu oli ühtlasi ka sarja viimase kontserdiga, 9. augustist kehtima hakkavate piirangute tõttu lükatakse ülejäänud kolm kontserti järgmisesse aastasse.

Suitsiidisalk: uus missioon 06.08.2021 - 08.08.2021 -

s Black Bottom”, “Suitsiidisalk”). Filmi lavastaja Gunn (“Galaktika valvurite” filmid) kirjutas ka DC tegelaskujudel põhineva stsenaariumi. Produtsendid on Charles Roven ja Peter Safran ning tegevprodutsendid on Zack Snyder, Deborah Snyder, Walter Hamada, Chantal Nong Vo, Nikolas Korda ja Richard Suckle. Gunni loomingulise meeskonna moodustasid operaator Henry Braham (“Galaktika valvurid Vol. 2”), kunstnik Beth Mickle (“Kapten Marvel”), monteerijad Fred Raskin (“Galaktika valvurid Vol. 2”, “Ükskord Hollywoodis”) ja Christian Wagner (“Kiirete ja vihaste” filmid) ning Oscarile kandideerinud kostüümikunstnik Judianna Makovsky (“Galaktika valvurid Vol 2”, “Tasujad: lõppmäng”, “Harry Potter ja tarkade kivi”). Helilooja on John Murphy (“Kick-Ass: uus superkangelane). Warner Bros. Picturesi, An Atlas Entertainment/Peter Safran Productioni ja James Gunni filmi “Suitsiidisalk” levitab üleilmselt Warner Bros. Pictures. ..

Suvereporter sõitis külla kreeklaste peajumalale Zeusile

Elu Kreeta saarel on justkui muinasjutt. Igal kivil oma sünnilugu. Suvereporter on kohal ja sõidab eesli seljas külla Kreeklaste peajumalale Zeusile.

Eesti prognoosib lähinädalatel kiiret koroonatõusu

Tuleval nädalal prognoosib Eesti terviseamet juba üle 2000 nakatumise. Augusti keskpaigas võib terviseameti hinnangul tulla 300–400 nakatunuga päevi ehk siis ligikaudu 2500 nakatunut nädalas.

Volikogu suurendas hooldekodu rajamiseks Põlva valla laenukoormust

Põlva vallavolikogu nõustus täna vaid ühe vastuhäälega valla laenukoormuse suurendamisega enam kui 300 000 euro võrra, et Lina tänavale kavandatud hooldekodu kaks hoonet ikkagi valmis ehitada.

USA tahab hakata jälgima kodanike autokasutust ja kehtestada miilimaksu

USA föderaalvalitsus soovib hakata jälgima ameeriklaste autosõitu, eesmärgiga kehtestada iga-aastane miilimaks. The post USA tahab hakata jälgima kodanike autokasutust ja kehtestada miilimaksu appeared first on Objektiiv .

US Open Note – Dollar jitters rise and commodity currencies flicker green

Dollar kept on back foot after huge ADP jobs miss What does today’s huge miss in the ADP Non-Farm Employment change say about Friday’s July NFP jobs report? Do the weaker numbers of 330K jobs gained in July versus the expectations of 695K and 692K in June dampen the picture of a strong US labour market? Do today’s employment results paint the opposite picture delivered by Fed Chairman Powell’s latest comments that employment is picking up at a good pace, [..]

Heida pilk Olümpiale – vaata videot!

Olümpiamängud on tähtsaim ja suurim rahvusvaheline tali- ja suvespordialade võistlus, kus osalevad tuhanded sportlased rohkem... The post Heida pilk Olümpiale – vaata videot! appeared first on OHO Live TV Eesti .

Alates 9.08 jätkame trennilainel!

Anname endast parima, et pakkuda jätkuvalt treeningvõimalusi kõigile! Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega peame alates 9.08.2021 tegema järgmised muudatused MyFitnessi külastamisel: Alates 9.08 kehtib kõikides klubides (v.a MyFitness Rävala, Rocca al Mare ja Ülemiste City) 50 inimese piirang ning nakkusohutuse kontrolli ei teostata. Klubisse ei saa siseneda, kui on saavutatud maksimaalne täituvus – 50 inimest. Vaata… The post Alates 9.08 jätkame trennilainel! appeared first on MyFitness .

Tartuffil nõutakse külastajatelt koroonapassi juba enne valitsuse korralduse jõustumist

Peeter Proos | Vanglaplaneet Käesoleva nädala esmaspäeval Tartus alanud armastusfilmide festivalil Tartuff, nõutakse külastajatelt juba koroonapassi olemasolu ning ilma selleta Athena keskusesse dokumentaal- ja lastefilmide seanssidele ei pääse. Alternatiiviks on teha koha peal 5 € kiirtest. [...] The post Tartuffil nõutakse külastajatelt koroonapassi juba enne valitsuse korralduse jõustumist appeared first on Vanglaplaneet .

Feminist Lilli Suburg sai Pärnus pärna

Pühapäeval istutasid sotsiaaldemokraatliku naisorganisatsiooni Kadri liikmed Pärnu Vallikääru Eesti esimese feministi – kirjastaja ja kirjaniku, kooli asutaja ja mõtleja Lilli Suburgi auks pärnapuu. Sellega tähistatakse kuulsa naisõiguslase 180. sünniaastapäeva. Lilli kutsus üles naisi tegutsema ja oma mõtetega ahju tagant välja tulema. „Suburg on meile vaimse vapruse ja särtsaka tegevusega suureks eeskujuks. Ta julges ette võtta […]

EKI: Eesti majanduse väljavaade paraneb

Eesti Konjunktuuriinstituudi (EKI) uuringust nähtub, et Eesti majandusolukord paraneb hüppeliselt ning kõik olulised indikaatorid on paremad kui märtsis või aasta tagasi. EKI majandusekspertide hinnangul oli Eesti majandusolukord juunis hea ja oluliselt parem kui 3 kuud tagasi. Majandusolukorra paranemist saab siduda koroonaviiruse mõju nõrgenemisega, mis tuleneb piirangute tõhususest ja vaktsineerimisest. „Pärast ebakindlat perioodi saame taas öelda, […]

Patsiendid ja nende lähedased saavad vaktsineerida end COVID-19 vastu kliinikumi peahoones

3. augustist on Tartu Ülikooli Kliinikumi patsiendid ning nende lähedased või saatjad oodatud vaktsineerima COVID-19 vastu L. Puusepa 8 majas ette registreerimata. Vaktsineerimiseks kasutatakse Pfizer/BioNTech vaktsiini. „Usume, et vaktsineerimine kliinikumis on nii eriarsti vastuvõttudel kui ka teistel uuringutel ja protseduuridel käivatele patsientidele väga mugav võimalus. Lisaks ambulatoorsetele patsientidele vaktsineeritakse patsiendi soovi korral ka haiglaravil viibijaid,“ rääkis Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse liige, õenduse ja patsiendikogemuse juht Ilona Pastarus . Ta lisas, et arvestades igapäevast nakatunute arvu, on õige aeg kasutada kaitsesüstimise võimalust. Haiglaravil viibivatele patsientidele pakub osakonna personal vaktsineerimise võimalust enne haiglast lahkumist. The post Patsiendid ja nende lähedased saavad vaktsineerida end COVID-19 vastu kliinikumi peahoones appeared first on Tartu Ülikooli Kliinikum .

Poola politsei peakorteris kaevandati krüptoraha

Poola politsei teatas reedel, et on paljastanud krüptoraha bitcoinide kaevandamise omaenda peakorteris Varssavis. Politsei kõneisik Mariusz Ciarka ütles uudistekanalile TVN24, ... Jätka lugemist → The post Poola politsei peakorteris kaevandati krüptoraha appeared first on Digikapital .

Secrets to Become a Successful Project Manager

What does it take to become a successful project manager? Communication is key, as is realistic goals. See a few more tips for success. The post Secrets to Become a Successful Project Manager appeared first on Ganttic .

Kuidas registreerida domeeni?

Domeenide hinnakirjaga saate tutvuda järgneval aadressil: Domeenide hinnakiri   Domeeni registreerimiseks valige kliendialas “Lisa uus tellimus > Lisa domeen > Domeen ilma veebimajutuseta”. Avanenud lehel tehke järgnevad valikud: Vali pakett: Osta ainult domeen Vali domeen: Osta uus Domeen: kirjutage lahtrisse domeeninimi ja valige domeenile ka laiend (näiteks “ee”) Soovitava domeeni saadavust saate kontrollida, vajutades nupule “Kontrolli saadavust”.   Rahvusvahelise (.com, .net, .org, .info jne.) domeeni […]

Matkaauto augustiks! Vaata vabu aegu!

Veel on vabu aegu augustis puhkamiseks matkaautoga! Kui oled plaaninud minna reisima autosuvilaga, siis soovitame broneerida matkabuss juba varakult! Matkasuvila rentimine on lihtne — valid matkabussi, valid kalendrist sobivad rendi alguse ja lõpu kuupäevad ning kellaajad. Lisaks saad kohe ka oma tellimusse lisada lisatarvikuid (N: Wifi ruuter, voodipesu, gaasigrill jne). Tasuda saad kiirelt erinevate pangalinkide […] The post Matkaauto augustiks! Vaata vabu aegu! appeared first on Memas .

Projekt SmartProtect

SMARTPROTECT on temaatiline võrgustik, mis keskendub nutikate integreeritud taimekaitse lahenduste (Integrated Pest Management - IPM)  info jagamisele nii põllumeestele kui ka nõustajatele. E-platvormi kaudu kogutakse, jagatakse, hallatakse ja levitatakse teadmisi köögiviljakultuuride kohta, mis on seotud IPM-iga. Eesmärk on stimuleerida teadmiste voogu piirkondlikes AKIS-des kogu ELis ja ühendada need integreeritud taimekaitse lahenduste (IPM) täiustatud metoodiga köögiviljatootmistes, [...] The post Projekt SmartProtect appeared first on MES nõuandeteenistus .

list selgus, et kauplejatel on Facebooki veebilehel avaldatud puudulikud tüüptingimused. ..

Pressiteade Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet 28.07.2021 TTJA tuvastas ettevõtete sotsiaalmeediakontodel hulgaliselt rikkumisi Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti (TTJA) poolt läbi viidud sotsiaalmeedias olevate ettevõtete tüüptingimuste kontrollist selgus, et kauplejatel on Facebooki veebilehel avaldatud puudulikud tüüptingimused.   „Tarbijale tuleb anda lepingueelne teave enne lepingu sõlmimist (st ostu sooritamist või tellimuse kinnitamist). Lepingueelne teave on oluline andmaks tarbijale kogu vajalik informatsioon läbimõeldud ostuotsuse […]

Rongisõit mujal maailmas

Meil ollakse hädas jalgratastega . Hiinas veel hullemad sõidutingimused !
Eero

08d09h 03:34:36