Seria pożarów w warszawskiej dzielnicy. Policja złapała podejrzanych

wydarzenia.interia.pl

CBŚP rozbiło gang pseudokibiców. 11 osób zatrzymanych, zarekwirowano broń

Wiadomości WPROST.pl: Kraj

81-letnia kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Zwolnienie z aresztu Sławomira Nowaka. Jest zażalenie prokuratury na decyzję sądu. "Ryzyko ucieczki"

RSS Wiadomości.gazeta.pl

Sławna Restauracja (1966)

Wykop.pl - Strona Główna

Grożą wycofaniem się z programu szczepień, którego byli niekwestiowanymi liderami

Super Nowości24

Co ma Beata Szydło do Muzeum Auschwitz

RSS

Wpadł, bo nie miał świateł

Nowa Gazeta Biłgorajska

Schlesien Aktuell das Magazin 18.04.2021

Wochenblatt – Gazeta Niemców w Rzeczypospolitej Polskiej

Tajemnice dziedzińca honorowego w Książu – foto

ws-24.pl

Jaki materac pomoże uporać się z bólem pleców?

Warszawa - zyciewarszawy.pl

Wenezuela. Reżim Maduro dorzyna niezależne media

Sąd Najwyższy każe dziennikowi "El Nacional" zapłacić 13 mln dol. odszkodowania wiceprezydentowi Wenezueli. Dziennik to jedna z ostatnich ostoi niezależnej prasy w tym kraju.

Seria pożarów w warszawskiej dzielnicy. Policja złapała podejrzanych

W weekend w warszawskiej dzielnicy Ursynów doszło do trzech pożarów wiat śmietnikowych. To nie pierwszy taki przypadek w tej części stolicy. Do popaleń śmietników na Ursynowie dochodziło już w ostatnich tygodniach. Tym razem policjantom udało się zatrzymać dwóch podejrzanych.

CBŚP rozbiło gang pseudokibiców. 11 osób zatrzymanych, zarekwirowano broń

Policja uderzyła w gang pseudokibiców klubu piłkarskiego. Zatrzymano 11 osób, kolejne trzy doprowadzono z aresztu śledczego. Podczas akcji zabezpieczono m.in. broń palną, maczetę oraz noże.

Żużel. Okiem senatora Dowhana. Rządy pieniądza. Poluzowanie obostrzeń nie szybciej niż w drugiej połowie wakacji

- Wszystko idzie w stronę normalności, ale w Polsce musimy poczekać. Boję się, że pierwsze poluzowanie może być nieprędko i nie szybciej niż w drugiej połowie wakacji. Czy zobaczymy kibiców na stadionach? Dzisiaj bym nie postawił na to złotówki - pisze w nowym felietonie dla Interii Robert Dowhan.

Tusk: PiS organizuje akcję narodowego szczucia. Dworczyk: Wyjątkowy cynizm

Wyjątkowym cynizmem było przekazanie i oddanie śledztwa ws. katastrofy w Smoleńsku w ręce Rosjan - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk, odnosząc się m.in. do słów b. premiera Donalda Tuska, że PiS organizuje „akcję narodowego szczucia”. W obronie byłej premier i b....

Puławskie restauracje wywieszają białą flagę. Sanepid wygrał

Central Park Bistro, puławska restauracja, która od początku lutego, wbrew rozporządzeniu, przyjmowała klientów wewnątrz lokalu, wróciła do wydawania dań tylko na wynos. Na ten sam krok zdecydował się Byczek Bistro.

Władze Czeczenii oskarżone o zbrodnie przeciwko ludzkości. Możliwe śledztwo w sprawie czystek osób LGBT+

Pięciu bliskich współpracowników prezydenta Czeczenii Ramzana Kadyrowa zostało oskarżonych przez dwie organizacje pozarządowe z Niemiec i Rosji o zbrodnie przeciwko ludzkości. Chodzi o czystki, które od kilku lat dotykają w republice osób LGBT+, przede wszystkim homoseksualnych.

Zwolnienie z aresztu Sławomira Nowaka. Jest zażalenie prokuratury na decyzję sądu. "Ryzyko ucieczki"

Prokuratura Okręgowa w Warszawie złożyła pisemne zażelenie na decyzję sądu o odmowie przedłużenia aresztu Sławomirowi Nowakowi. Według prokuratorów były minister transportu może próbować uciec z kraju.

Grożą wycofaniem się z programu szczepień, którego byli niekwestiowanymi liderami

– Wzywamy do zaprzestania fabrykowania fake newsów, dotyczących realizacji programu szczepień przez Centrum Medyczne Medyk w Rzeszowie. Nie godzimy się na fabrykowanie półprawd czy nieprawdziwych informacji, które uderzają w nasz Zespół. Odpowiemy na każde pytanie instytucji kontrolujących. Insynuacje, domniemania, a przede wszystkim nagonka polityczna, w jaką zostaliśmy wplątani powoduje, że rozważamy całkowite przerwanie naszego udziału […]

Co ma Beata Szydło do Muzeum Auschwitz

Było: międzynarodowe ciało złożone z byłych więźniów i ocalałych, uznawanych w świecie historyków Zagłady, wiarygodnych uczestników dialogu polsko- i chrześcijańsko-żydowskiego, działające do 2018 r. przy premierze, oraz powoływana przez ministra kultury rada nadzorująca wypełnianie „przez muzeum jego powinności wobec zbiorów i społeczeństwa”, oceniająca przedłożone przez dyrektora sprawozdanie roczne itd. Jest: skandal po tym, jak w skład tego drugiego ciała powołano Beatę Szydło (pierwszego od trzech lat Mateusz Morawiecki nie powołuje…).

SZCZEBRZESZYN: Zwolnienia z opłaty należnej w 2021 r. dla przedsiębiorców z zezwoleniami na sprzedaż napojów alkoholowych

Ponadto przedsiębiorcom, którzy do 31 stycznia 2021 r. dokonali opłaty jednorazowej i pierwszej raty, przysługuje zwrot wniesionej opłaty. Zwrot dokonanej opłaty nastąpi po złożeniu przez przedsiębiorcę wniosku. Przepisy te nie dotyczą opłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży (sklepów).

Wpadł, bo nie miał świateł

W sobotę (17.04) około godziny 13 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy, patrolując aleję Jana Pawła II w Biłgoraju, zauważyli kierowcę opla, który kierował bez wymaganych przepisami świateł mijania. Po zatrzymaniu mężczyzny do kontroli okazało się, że ma on na sumieniu znacznie więcej niż wykroczenie. Okazało się bowiem, że 29-letni mieszkaniec Biłgoraja był nietrzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone […] The post Wpadł, bo nie miał świateł first appeared on Nowa Gazeta Biłgorajska .

Schlesien Aktuell das Magazin 18.04.2021

Ende April ist Abgabetermin für die Steuererklärungen in Polen. 1% der Steuer Organisationen der deutschen Minderheit gespendet werden. Wie die Deutschen Freundschaftskreise (am Beispiel des DFK Kreis Beuthen) für Unterstützung werben, hören Sie u. a. im Magazin Schlesien Aktuell am Sonntag um 20:05 im Radio Oppeln.   Hören Sie Schlesien Aktuell das Magazin am Sonntag um 20:05 Uhr auf Radio Oppeln und am Dienstag als Wiederholung im Internetradio Mittendrin.pl auf dem –> Kanal Region  <– um 11:00 Uhr und um 21:00 Uhr.        

Jaki materac pomoże uporać się z bólem pleców?

Człowiek spędza około 1/3 życia na śnie. To właśnie sen jest podstawą funkcjonowania, ponieważ zapewnia regenerację organizmu i odpoczynek. Jednym z najważniejszych czynników wpływających nie tylko na jakość snu, ale także na zdrowie kręgosłupa, jest materac. Jaki materac pomoże uporać się z bólem pleców? Na co się zdecydować?